İhanet sonrası olay gönderme! Açtı ağzını yumdu gözünü!

İkinci kez ihanete uğradığı ve bu nedenle popçu sevgilisi Cem Belevi’den ayrıldığı öne sürülen şarkıcı İrem Derici, eski aşkına yaptığı göndermede kullandığı sert ifadelerle dikkat çekti.

%C4%B0hanet+sonras%C4%B1+olay+g%C3%B6nderme%21;+A%C3%A7t%C4%B1+a%C4%9Fz%C4%B1n%C4%B1+yumdu+g%C3%B6z%C3%BCn%C3%BC%21;
ABONE OL
1 / 7

İrem Derici ve Cem Belevi, yaz aylarında aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak bu birliktelik kısa sürmüş ve ikili yollarını ayırmıştı.

2 / 7

Ayrılığın sebebi ise ihanet olarak magazin basınına yansımıştı. Ardından Belevi, ayrılıklarının 96'ncı gününde Derici'ye, 96 gül göndermişti.

3 / 7

Yakışıklı şarkıcı, konuyla ilgili; "Böyle bir olayı yalanlamıyorum, barışmış olabiliriz. İrem dünya tatlısı birisi. En güzel gülleri hak ediyor bu işler kısmet barışmış olabiliriz" demişti. Belevi'nin bu hamlesinin ardından ikili, ilişkilerine ikinci bir şans vermişti.

4 / 7

Ancak şarkıcı Cem Belevi bu şansı da iyi kullanamamış gibi gözüküyor. Çiftin yeniden ihanet nedeniyle ayrıldığı öğrenildi.

5 / 7

Popçu Cem Belevi'nin, İrem Derici'yi manken Nergis Nesrullayeva ile aldattığı öne sürüldü. Ayrılık sonrası İrem Derici’den ise çok sert bir paylaşım geldi.

6 / 7

Derici paylaşımında, “Saltanat sona erdi çeyrek popçu. Sefil hayatının geri kalanında sana mutluluklar diliyorum. Hayırlı konser dilenmeler. 35 yaşındaki İrem Derici'nin paylaşımının ardından 34 yaşındaki Belevi'den herhangi bir açıklama gelmedi” ifadelerini kullandı.

7 / 7

İrem Derici, uğradığı ilk ihanet sonrası katıldığı İbo Show Yılbaşı Özel programında “3-4 ay önce çok fena aldatıldım. Yakalamadım, yakalattılar" demişti.