İbrahim Tatlıses sessiz sedasız evlendi

%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+sessiz+sedas%C4%B1z+evlendi
ABONE OL

Yıllar sonra yeniden ekranlara İbo Show ile dönen İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar oldu. Programda İbrahim Tatlıses bir sürprize imza atıp beşinci kez evlilik yaptığını açıkladı. İşte detaylar...

Kaynak: Milliyet

1 / 10

İbo Show'un son bölümünde bomba bir itiraf geldi. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

2 / 10

Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine İbrahim Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. Beşinci evliliğini de yaptığını söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

3 / 10

DUYGUSAL ANLAR

Her hafta birbirinden ünlü isimleri ağırlayan İbo Show'da konuklar Murat Dalkılıç, Ersay Üner, Simge Sağın, Ebru Yaşar'dı.

4 / 10

Programda ünlü popçu Murat Dalkılıç, İbrahim Tatlıses'e 'Aslında burada hep beraber sizin şarkılarınızdan seslendiririz diye düşünmüştük' sözlerini kullandı.

5 / 10

Bunun üzerine genç şarkısı Simge Sağın 'Ben sizin 'Bir Ayrılık şarkısı' parçanızı her yerde seslendiriyorum. Ama burada seslendireceğim hiç aklıma gelmezdi' dedi. Daha sonra Simge Sağın şarkıyı söylemeye başladı.

6 / 10

İbrahim Tatlıses, Simge Sağın'ın şarkıyı seslendirdiği sıralarda duygulandı ve gözyaşlarını tutamadı. Tatlıses daha sonra Simge'ye eşlik etti.

7 / 10

Ardından Murat Dalkılıç ve diğer konuklar 'Haydi Söyle' şarkısını hep beraber seslendirdi.

8 / 10

GÜLÇİN KARAKAYA KİMDİR?

Gülçin Karakaya, İbrahim Tatlıses'le yaptığı evlilik ile gündeme geliyor. 26 yaşında olan Gülçin Karakaya ile 69 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in 1,5 yıldır ilişkisi olduğu ortaya çıkmıştı. Tatlıses'i, Gülçin Karakaya ile eski eşi Ayşegül Yıldız'la da tanıştırmıştı.

9 / 10

"ONUN DA BİR AİLESİ VAR"

Tatlıses, Karakaya ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı: "Gülçin Hanım benim yardımcımdır. Twitter'ıma bakar, Instagram'ıma bakar. Gülçin Hanım'a etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil.

10 / 10

"SOL KOLUM"

"Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman 'Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor, Gülçin de sol kolum, var mı ötesi?"

>