İbrahim Tatlıses özlemi dinmiyor!

Arabesk müziğin yaşayan efsanesi İbrahim Tatlıses, 12 yıl aradan sonra üç gün üst üste sahne alacağı Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserlerinin 2’inci gününde sevenleriyle buluştu.

%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+%C3%B6zlemi+dinmiyor%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

İbrahim Tatlıses, Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen muhteşem geceye tezahüratlar eşliğinde başladı.

2 / 7

Usta sanatçı, "Hepiniz hoş geldiniz. 12 senenin acısını bu konserde çıkaracağız. Özlediğimiz şarkıları hep birlikte söyleyeceğiz" diyerek seyircisini selamladı.

3 / 7

Konser öncesi Kuruçeşme’yi dolduran binlerce Tatlıses hayranı yine kapıda uzun kuyruklar oluşturdu. İmparator'un misafirleri arasında İran, Irak, Almanya ve Fransa’dan gelen müzikseverler de vardı.

4 / 7

'Sabuha', 'Pala Remzi', 'Yalnızım Dostlarım', 'Hülya' gibi klasikleşmiş parçalarını seslendiren İbrahim Tatlıses, sevenleriyle sahnede hasret giderdi. Dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendiren Tatlıses’e Kuruçeşme korosu da hep bir ağızdan eşlik etti.

5 / 7

ORYANTAL DİDEM’DEN DANS ŞOV

Konserin ikinci yarısında ‘Mavi Mavi’ şarkısında sahneye oryantal Didem Kınalı çıktı. Tatlıses’e sürpriz yapan Didem, dans performansı ile izleyen herkesi kendine hayran bıraktı.

6 / 7

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE İKİ KEZ BİS YAPTI

Konserin finalini 'Bir Beyaz Mendil', 'Aşıksın', 'Söylim mi', 'Gülüm Benim' şarkılarıyla yapan İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme’yi coşturdu. Sanatçı, konser sonunda yoğun istek üzerine iki kez bis yaptı.

7 / 7

Binlerce hayranıyla 12 yıl süren ayrılığın ardından dün ilk konserini veren İbrahim Tatlıses, "Bu kadar uzun süre beni sizsiz, sizi bensiz nasıl bırakmışım" diyerek gözyaşlarını tutamamıştı.

>