İbrahim Tatlıses gözyaşlarına boğuldu: Allah'ım sesimi geri ver

%C4%B0brahim+Tatl%C4%B1ses+g%C3%B6zya%C5%9Flar%C4%B1na+bo%C4%9Fuldu:+Allah%E2%80%99%C4%B1m+sesimi+geri+ver
ABONE OL

Dokuz yıl aradan sonra 'İbo Show' ile ekranlara geri dönen İbrahim Tatlıses, her cumartesi izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. 'İbo Show'un dün yayınlanan 23. bölümünde Tatlıses, gözyaşlarını tutamadı.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Star TV ekranlarında yayınlanan 'İbo Show', 24 Nisan Cumartesi akşamı 23. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölüme; Zekeriya Ünlü konuk olurken; programda sıra gecesi yapıldı.

2 / 7

Stüdyoda çiğ Köfte yoğuruldu, türküler söylendi. Sıra gecesinin bir bölümünde İbrahim Tatlıses, duygusal anlar yaşadı.

3 / 7

GÖZYAŞLARIYLA DUA ETTİ

Programda eski görüntülerin VTR'sini görünce duygusal dakikalar yaşayan İbrahim Tatlıses, ağlayarak Allah'a yakardı.

4 / 7

İmparator, "Allah’ım sesimi geri ver! Sesimi geri vermezsen oturduğum yeri geri ver. Senden önüne eğilerek rica ediyorum. Derdi sen verdin dermanımı da ver” diyerek dua etti.

5 / 7

Zekeriya Ünlü de "Neler yapmışsın abi, hep söylüyorum bu dünyaya bir İbrahim Tatlıses daha gelmez" ifadelerini kullandı.

6 / 7

TATLISES'TEN 11 YIL SONRA BİR İLK

Geçtiğimiz hafta İrem Derici, Deniz Seki, Sinan Akçıl ve Erkan Petekkaya'nın konuk olduğu İbo Show'da; İmparator sevenlerine sürpriz yapmıştı. Tatlıses, 11 yıl sonra çıkardığı 'Gelmesin' adlı yeni şarkısını seslendirmişti.

7 / 7

Zaman zaman İbo Show'da duygusal anlar yaşayan Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda unutulmaz performanslarının yayınlandığı VTR'nin ardından gözyaşlarını tutamamıştı.

>