'İbo Show'a konuk olan Defne Samyeli sosyal medyada gündem oldu

%E2%80%99%C4%B0bo+Show%E2%80%99a+konuk+olan+Defne+Samyeli+sosyal+medyada+g%C3%BCndem+oldu
ABONE OL

'İbo Show'un son bölümüne konuk olan ünlü sunucu Defne Samyeli'nin giydiği tulum ve söylediği şarkılar sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar, Samyeli'nin kıyafetlerini ve detone olan sesini eleştirdi.

Kaynak: Milliyet

1 / 5

Bir süre final yapacağı söylendikten sonra yeni dönem için de anlaşma yapan İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları çok konuşuldu. 'İbo Show'un bu haftaki konukları, Işın Karaca, Altay, Defne Samyeli ve Buray oldu.

2 / 5

'İbo Show'a konuk olan Defne Samyeli, sesi ve kıyafetiyle alay konusu oldu. Program için simsiyah transparan bir tulum tercih eden Samyeli, gecenin devamında şarkı söyledi.

3 / 5

Ancak sahnede detone olduğu görülen ünlü sunucu, sosyal medyada diline düştü. Twitter üzerinden Samyeli'nin hem kıyafetini hem de sesini eleştiren kullanıcılar, ünlü isme ağır yorumlarda bulundu.

4 / 5

Öte yandan geçtiğimiz gün tatil Miami'ye giden Defne Samyeli, Instagram hesabından birbirinden iddialı paylaşımlar yaptı.

5 / 5

Ünlü sunucunun siyah gecelikli pozlarına kısa sürede binlerce yorum ve beğeni gelirken, fit görüntüsüne ise övgüler yağdı.

>