Hülya Avşar 'yok artık' dedirtti! İşte o yorumlar...

H%C3%BClya+Av%C5%9Far+%E2%80%99yok+art%C4%B1k%E2%80%99+dedirtti%21;+%C4%B0%C5%9Fte+o+yorumlar...
ABONE OL

Hülya Avşar, rol aldığı dizide yüzüne uygulanan filtre nedeniyle sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncunun bu halini görenler, 'Harry Potter' serisindeki 'Lord Voldemort' karakterine benzetti.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Hülya Avşar’a, 'Hale Ilgaz' karakterini canlandırdığı, başrollerini Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la paylaştığı 'Masumiyet' dizisinde uygulanan filtre olay oldu.

2 / 7

'Masumiyet', önceki akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizide Avşar’a uygulanan yüz filtresi, sosyal medyada çok sayıda yorumu da beraberinde getirdi.

3 / 7

Filtre nedeniyle oyuncunun burnunun kaybolduğu görüldü. İzleyicilerin tepkisine kayıtsız kalamayan Hülya Avşar, söz konusu yorumlara yanıt verdi.

4 / 7

57 yaşındaki sanatçı, Instagram hesabından "Diziye çok yakışmış, mimikleri müthiş" yazılı bir caps’i paylaşarak, “Ben de aynı fikirdeyim” sözleriyle kendini tiye aldı.

5 / 7

Birçok takipçisi, yoğun yüz filtresi nedeniyle ünlü oyuncuyu 'Harry Potter' serisindeki 'Lord Voldemort' karakterine benzetti.

6 / 7

- Hülya Avşar’a yapılan filtre sahnesinde bilgisayarım bozuldu sandım. - 'Hale' karakterini 'Hülya Avşar oynayacak' demişlerdi. Doğru mu bu, ben pek göremiyorum.

7 / 7

- Müge Anlı’ya haber verin de hayrına Hülya Avşar’ın yüzünü bulsun. - Hülya Avşar çok iyi oynuyor bu dizide, görebildiğimiz kadarıyla. - Hülya Avşar’ı Voldemort yapmışlar.

>