Hilal Altınbilek plajın yıldızı oldu

Yoğun geçen sezonun ardından ünlü isimler soluğu tatil beldelerinde aldı. 'Bir Zamanalar Çukurova’nın başarılı oyuncusu Hilal Altınbilek, önceki gün Bodrum Bitez’deki bir plajda görüntülendi.

Hilal+Alt%C4%B1nbilek+plaj%C4%B1n+y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1+oldu
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

'Bir Zamanlar Çukurova' isimli dizide hayat verdiği Züleyha karakteriyle dikkat çeken Hilal Altınbilek, sıcak havanın tadını çıkarıyor. Altınbilek, önceki gün Bodrum-Bitez’deki bir plajdaydı.

2 / 9

Kırmızı bikinisi ve fit görüntüsüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu, plajın yıldızı oldu. Altınbilek, hayranlarının fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi.

3 / 9

Altınbilek, plajdaki ufak bir kız çocuğuyla dakikalarca kumda oynayıp sonra onunla deniz keyfi yaptı.

4 / 9

Dizinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkan Altınbilek, kırmızı bikinisi ile ayna karşısında verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

5 / 9

Altınbilek'in pozu takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Bazı hayranları Altınbilek'i, Ebru Şallı'ya benzetti.

6 / 9

SEZONU BODRUM'DA AÇTI

Hilal Altınbilek, tatil sezonunu bu yıl da Bodrum’da açtı. Önceki gün Mandarin Otel'in plajında objektiflere yansıyan güzel oyuncu, fiziğiyle büyüledi.

7 / 9

ÖRGÜLÜ SAÇLARI DİKKAT ÇEKTİ

Örgülü saçları ve güneş gözlüğüyle yaptığı deniz keyfi sonrası iskeledeki şezlonglara uzanıp güneşlenen oyuncu, meraklı bakışların odak noktası oldu.

8 / 9

Güzel havanın tadını doyasıya çıkaran ünlü oyuncu, plajda arkadaşıyla sohbet ederken objektiflere böyle yansıdı.

9 / 9

GEÇTİĞİMİZ YAZ DA BODRUM'DAYDI

Hilal Altınbilek geçtiğimiz yaz da sezonu Bodrum'da açmış sonrasında merhum sanatçı Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan ile Çeşme'ye gitmişti.

>