Hiç estetiği var mı?

Hi%C3%A7+esteti%C4%9Fi+var+m%C4%B1?
ABONE OL

Bige Önal, Youtube'ta yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Meslektaşı Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan 31 yaşındaki oyuncu, 'Hiç estetiğin var mı?' sorusunu cevapladı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Baba tarafından İzmirli ve anne tarafından Heybeliadalı olan Bige Önal, anne ve babasının döneminin popüler isimler olmasının çocukluk yıllarında büyük bir değişim yaratmadığını anlattı.

2 / 8

"MEKTUP ARKADAŞIMLA GÖRÜŞÜYORUM"

Anne ve babasının göz önünde bir hayat yaşamaktan hoşlanmadıklarını anlatan oyuncu, "Ben bu göz önünde hayatı fark edecek yaşa gelene kadar onlar çoktan kendilerini piyasadan silmişlerdi. Bunun için oldukça çaba da sarf etmişler üstelik. Popüler ve göz önünde bir hayattan hoşlanmıyorlardı. Baktığınız zaman meslekleri sebebiyle bu otomatikman oluşuyordu ama aslında tercih edilen bir durum değildi" ifadelerini kullandı.

3 / 8

Önal, "O çok eski zamanları yaşamamış olsam bile nostaljiye bir özlem var içimde. İnsanlar birbirine mektup yazsın istiyorum mesela. Ben mektup arkadaşımla hala görüşüyorum" sözleriyle eski zamanlara duyduğu özlemi dile getirdi.

4 / 8

"O ESTETİK SAYILIR MI?"

Güzel oyuncu, programın sevilen bölümü 'Gözlerimin İçine Bak'ta kendisine yöneltilen "Hiç estetiğin var mı?" sorusunu şu yanıtı verdi:

5 / 8

"Dişim kırılmıştı bir kere, dişimi yaptırdım. O estetik sayılır mı? Ben kendimi estetiğe yakın birisi olarak görmüyorum. Yaptıran, buna ihtiyaç duyanlara karşı saygım sonsuz ancak ben kendim tercih etmem estetik yaptırmayı."

6 / 8

"HORLAMIYORMUŞUM"

Bige Önal, "Hiç kendi horlama sesine uyandın mı?" sorusuna, "Horlamıyormuşum, bunu özellikle insanlara sordum. Çünkü ben horlama sesine direkt uyanıyorum. Benim için önemli bir konu bu. Uykum bu kadar hafif de değildi üstelik" cevabıyla stüdyodaki herkesi güldürdü.

7 / 8

"KONSERVATUAR SÜRECİNİ KAÇIRDIM"

Oyunculuğa lise yıllarında başlayan ünlü isim, kariyer sürecini şöyle anlattı: "Yapmak istediğim hep oyunculuktu ve bunun farkındaydım ama üniversite sınavlarına hazırlanırken annemle çok ciddi bir hayat mücadelesi içerisindeydik. Oyunculuk yaparak bu mücadelenin üstesinden gelmeyeceğimi düşünerek hukuk okumaya karar verdim. Genelde aileler çocuklarına oyuncu olmak istediklerinde 'kolunda bir altın bileziğin olsun' öğüdü verir. Ben bu öğüdü kendi kendime vermişim nedense..."

8 / 8

"Üniversite seçimleri zamanı annem beni karşısına alıp 'gerçekten ne yapmak istiyorsan onu yapmalısın' dedi. Konservatuvar sürecini kaçırdığım için oyunculuğa en yakın olabilecek bölüm olan sinema yazmaya karar verdim. O konuda da kendimi geliştirmeye devam ediyorum aslında. Hala reji yapıyorum ve çok da seviyorum."

>