'Hediyem ve geleceğim'

%E2%80%99Hediyem+ve+gelece%C4%9Fim%E2%80%99
ABONE OL

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı, Ibiza'daki tatiline devam ediyor. Subaşı, sosyal medya hesabından sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Subaşı 'Seni çok seviyorum hediyem ve geleceğim' notunu yazdı.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklamış ve düğün davetiyesini paylaşmıştı. Evlilik hazırlığı yapan Subaşı, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile İspanya'nın dünyaca ünlü turizm merkezi Ibiza'ya gitmişti.

2 / 7

Ibiza tatilinden sık sık sevgilisiyle çekilen romantik kareleri hayranlarının beğenisine sunan Subaşı'nın son paylaşımıyla da dikkat çekti.

3 / 7

"HEDİYEM VE GELECEĞİM"

Sevgilisiyle sarmaş dolaş bir fotoğrafını paylaşan Subaşı "Seni çok seviyorum hediyem ve geleceğim" notunu yazdı. Subaşı'nın paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni aldı.

4 / 7

"ÇOK HEYECANLIYIM"

Subaşı, daha önceki paylaşımına "Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak. Kalbimin derinliklerinde hissediyorum" notunu yazdı.

5 / 7

"BEN EŞSİZİM"

Sevgilisiyle mutlu bir hayat sürdüren Şeyma Subaşı gelen eleştirilere şu sözlerle cevap vermişti: Ben eşsizim, çok özelim. Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum. Tanrı da bana bunu verdi. O benim hak ettiğimin en iyisi. Seni seviyorum Meedo.

6 / 7

Zengin sevgilisinden Anneler Günü hediyesi alan Şeyma Subaşı adeta havalara uçtu. Lüks aracını paylaşan Subaşı, Alsaloussi ile dudak dudağa pozunu da yayınladı.

7 / 7

"HAYAL DEĞİL, GERÇEK"

Subaşı, Mısırlı sevgilisiyle romantik karesine, "Hayır Şeyma hayal değil, gerçek. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini biliyorum" notunu yazdı.

>