Hazar Ergüçlü açıkladı! Gerçek ortaya çıktı

Hazar+Erg%C3%BC%C3%A7l%C3%BC+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1%21;+Ger%C3%A7ek+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL

Oyuncu Hazar Ergüçlü, dün yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile babasını tanıştırdığına ilişkin paylaşılan fotoğrafın gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Hazar Ergüçlü, yaklaşık üç yıldır aşk yaşadığı yönetmen sevgilisi Onur Ünlü'yü, babası Süleyman Ergüçlü ile tanıştırdığına yönelik haberlere yanıt verdi.

2 / 8

Şaşkınlığını dile getiren 29 yaşındaki oyuncu, sosyal medyada paylaşılan fotoğraftaki kişinin babası olmadığını belirtti.

3 / 8

Ergüçlü, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı kareye, "İnanamıyorum, bu fotoğraftaki babam değil ama bilin bakalım kim?" notunu yazdı.

4 / 8

Birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü çiftin yanlarındaki kişinin, Kıbrıs Rum Yönetimi eski liderlerinden Yorgos Vasiliu olduğu ortaya çıktı.

5 / 8

Geçtiğimiz günlerde ailesini ziyaret etmek için Kıbrıs'a giden oyuncu, pandemi nedeniyle uzun süredir uzak kaldığı annesi Neşe Ergüçlü ve babası Süleyman Ergüçlü ile hasret giderdi.

6 / 8

Bu esnada deniz sezonunu da açan güzel oyuncu, bikinili pozlarını Instagram'da yayınladı. Ergüçlü'nün paylaşımları kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

7 / 8

Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz günlerde ilişkisiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Marie Claire dergisine röportaj veren Ergüçlü, şu şekilde konuşmuştu:

8 / 8

"Onur'dan provokatif olmayı öğreniyorum. Seni hep anda tutuyor, hiç bırakmıyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki aklında başka bir şey varken konuşmak diye bir şey söz konusu değildir. Tam olarak burada değilsen konuyu kesinlikle kaçırırsın. Sürekli hazır ve burada olman gerekiyor. O provokatiflikle başa çıkabilmek acayip bir şey yani. Bir cümlede anlatacak olursam; onunla kendim olmayı ve bununla da gurur duymayı öğreniyorum."

>