'Harbiye'ye zeplinle ineceğim!'

Ünlü şarkıcı Tan'ın Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu Sahnesi'ndeki konserini izlemeye gelen ve ön sıralarda oturan şarkıcı İrem Derici, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Derici, gündem olan 'Türkiye'de daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün' sözleriyle ilgili de konuştu.

%E2%80%99Harbiye%E2%80%99ye+zeplinle+inece%C4%9Fim%21;%E2%80%99
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Röportaj sırasında basın mensuplarının ses kayıt cihazını alarak Tan'a uzatan İrem Derici, kendisini görüntüleyen gazetecilere "Mesleğinizi elinizden alacağım" diye takıldı.

2 / 6

Kendisinin de Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde 28 Eylül'de sahneye çıkacağını anlatıp o tarihte kapanma olacağı dedikodularına inanmak istemediğini söyleyen İrem Derici "İnşallah hurafeler gerçek olmaz, kapanmalar olmaz. Büyük konuştum, 'Türkiye'de daha büyük bir şov görürseniz suratıma tükürün' dedim. Arkasındayım..."

3 / 6

"28 Eylül'de buradayım. Kimseyi özellikle çağırmayacağım arkadaşlarım adamsa gelirler diye düşünüyorum. Beklentilerinizi yüksek tutun. Ben zeplinle ineceğim. Bakalım bunlar biraz para ve emek harcamak lazım, kondisyon lazım, altından kalkarım herhalde" diye konuştu.

4 / 6

"Hep biz mi söyleyelim?" diyerek, arkadaşı Tan'ı dinlemeye geldiğini söyleyen Derici, "İlk defa geliyorum, biraz dertlenelim istedim hep full çekiyor adam. Arkadaş kartımı kullanıp yer edindim, inşallah bol acılı bir gece olacak" dedi.

5 / 6

"KİMSENİN KİMSEYİ RAHATSIZ ETME HAKKI YOK"

Derici, ayrıca aynı sitede oturduğu şarkıcı Lerzan Mutlu'nun, sabaha karşı yüksek sesle müzik dinlediği için sosyal medyadan kendisini hedef alan paylaşımlarıyla ilgili olarak ise "Tek başımayım ne partisi? Geç saatte kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok..."

6 / 6

"Artık 00.00'dan sonra sadece Lerzan Mutlu şarkıları çalacağım evimde. Kendi şarkısı için polisi aramaz diye düşünüyorum. Severim kendisini aramızda kötülük olsun istemem" açıklamasında bulundu.

>