Hande Sarıoğlu file çorabı için çekiliş yaptı!

YouTube'da yaptığı programlarla adından söz ettiren Hande Sarıoğlu'nun külotlu çorap yayınları devam ediyor. Sarıoğlu bu sefer de file çorabı için çekiliş yaptı. Sarıoğlu bir önceki yayında ince çorabı kazanan kişiyi de yayına alarak 'Seni daha çok titreteceğim' dedi. Ünlü sunucu kendisine yönelik eleştirilere de “Bugünkü çorap haberlerime aynen bu şekil gülüyoruz' cevabını verdi.

Hande+Sar%C4%B1o%C4%9Flu+file+%C3%A7orab%C4%B1+i%C3%A7in+%C3%A7ekili%C5%9F+yapt%C4%B1%21;
ABONE OL
1 / 7

Geçtiğimiz günlerde Dayı Şov'a katılan ve yayında 'Sınırsızım' diyen sunucu Hande Sarıoğlu YouTube'da yaptığı programlarla adından söz ettiriyor.

2 / 7

Son programında çoraplarına yapılan yorumların ardından harekete geçen Hande Sarıoğlu, takipçilerine külotlu çorap hediye etmeye başladı.

3 / 7

Bu sefer file çorap giyen Hande Sarıoğlu file çorabıyla ilgili gelen en ilginç yorumun sahibine çorabını hediye edeceğini söyledi.

4 / 7

Hande Sarıoğlu bir önceki yayında ince çorabı kazanan kişiyi de yayına davet etti.

5 / 7

Konuğun "Çok heyecanlıyım elim ayağım titriyor" sözü üzerine elindeki çorabı genç adamın eline değdiren Sarıoğlu, "Ayağının titrediğini hissedebiliyorum. Şimdi seni daha çok titreteceğim" ifadelerini kullandı.

6 / 7

Ünlü isim, bu kez kendisine gelen çorap yorumlarına ve hakkında çıkan haberlere yanıt niteliğinde paylaşımda bulundu.

7 / 7

Sarıoğlu, programdan kahkaha attığı bir kesiti paylaşarak "Bugünkü çorap haberlerime aynen bu şekil gülüyoruz" notunu düştü.