Hande Erçel’in zor anları! O soru utandırdı!

Oyuncu Hande Erçel, muhabirlerin kendisine yönelttiği Kaan Yıldırım soruları karşısında utandı. Güzel oyuncu, sorulara net bir cevap vermekten de kaçındı.

Hande+Er%C3%A7el%E2%80%99in+zor+anlar%C4%B1%21;+O+soru+utand%C4%B1rd%C4%B1%21;
ABONE OL
1 / 8

Oyuncu Hande Erçel kendisi gibi oyuncu olan Kerem Bürsin’le, birlikte rol aldıkları ‘Sen Çal Kapımı’ dizisi boyunca aşk yaşamışlardı.

2 / 8

Çok yakıştırılan ikilinin ilişkisi, bir süre sonra sona erdi.

3 / 8

Ayrılığın ardından Hande’nin adı Kaan Yıldırım ile anılmaya başlandı. Ancak ikiliden konuya dair hiçbir açıklama gelmedi.

4 / 8

Hande ve Kaan bir açıklama yapmasa da ikilinin birlikte çıktığı Londra tatilinden fotoğrafları basına sızmıştı.

5 / 8

Güzel oyuncu da artık aşkını inkar etmiyor. Ünlü oyuncu, Etiler’deki menajerlik şirketi çıkışı görüntülendi. Kendisine gösterilen yoğun ilgiye, "Neden buradasınız?" diye takıldı.

6 / 8

Kaan Yıldırım’la çıktığı Londra tatili hatırlatılınca Erçel, "Güzeldi her şey. Beraber oyun izledik" dedi.

7 / 8

Muhabirlerin "Güzel deyip Kaan Bey'le olan ilişkinizle alakalı soruları geçiştiriyorsunuz?" sözleri üzerine Hande, "Oyunlar izledim, müzikale gittik, çok güzeldi” diye utangaç tavırlar sergileyip açıklamalarını tekrarladı.

8 / 8

İş toplantıları arasında mekik dokuduğunu söyleyen Erçel, "Buradan başka bir toplantıya yetişeceğim, şu an bir yoğunluk var, onu yapmaya çalışıyoruz. O yüzden bu aralar çok sık karşılaşacağız" şeklinde konuştu.