Hande Erçel'in dudak uçuklatan reklam geliri

'Sen Çal Kapımı' dizisinin setinde Kerem Bürsin ile tanışıp aşk yaşamaya başlamasıyla magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Hande Erçel'in, anlaştığı giyim markasının reklamından yüklü bir gelir elde ettiği iddia edildi.

Hande+Er%C3%A7el%E2%80%99in+dudak+u%C3%A7uklatan+reklam+geliri
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Haklarında çıkan 'aşk' haberlerini uzun süre reddeden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, birlikte rol aldıkları 'Sen Çal Kapımı' dizisi sezon finali yaptıktan sonra Maldivler tatiline çıkmış ve sosyal medya paylaşımlarıyla iddiaları doğrulamıştı.

2 / 6

Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen ikiliden 27 yaşındaki Erçel, 4 yıldır çalıştığı ünlü bir hazır giyim markası ile yeniden anlaştı.

3 / 6

1.5 MİLYON TL İDDİASI

Markanın sonbahar-kış koleksiyonu için kamera karşısına geçen güzel oyuncunun, rol aldığı reklam filminden 1.5 milyon TL aldığı iddia edildi.

4 / 6

Öte yandan bir sağlık ve kişisel bakım firması, diş macunu reklamlarında oynaması için 2 milyon TL'lik teklifle Erçel'in kapısını çalmıştı.

5 / 6

BİKİNİLERİNİN FİYATI GÜNDEM OLDU

Rol aldığı dizinin final yapmasının ardından kız arkadaşlarıyla Bodrum Türkbükü Loft evlerinin plajında görüntülenen ünlü oyuncunun bikinilerin fiyatı da gündem olmuştu.

6 / 6

Erçel'in tatilinde giydiği yeşil bikinin fiyatı 1807 TL iken koyu renkteki bikinisinin ise 1600 TL olduğu öğrenilmişti.

>