Hande Erçel'den tatil pozları

Rol aldığı dizinini final yapmasıyla birlikte Bodrum’da tatil yapan Hande Erçel, tatilin ardından İstanbul’a döndü. Yeni projeleri için çalışmaya başlayan Erçel, yaz tatilinde çekilen karelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Hande+Er%C3%A7el%E2%80%99den+tatil+pozlar%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Yaz ayına Kerem Bürsin ile yaşadığı aşkla damga vuran ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

2 / 9

Geçtiğimiz günlerde evinin mutfağında aşure yaptığı anları paylaşan Hande Erçel, şimdilerde yeni projeler için çalışıyor.

3 / 9

Önce sevgilisi Kerem Bürsin ile, ardından ise arkadaşlarıyla uzun süre tatil yapan güzel oyuncu, yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.

4 / 9

BEĞENİ YAĞDI

Hande Erçel yaz tatilinde çekilen çeşitli fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı. Erçel'in paylaşımına kısa sürede yüz binlerce beğeni geldi.

5 / 9

Erçel, yakın bir arkadaşının kendisinin ziyarete geldiği anları da paylaştı. Arkadaşıyla ayna karşısına geçen Hande Erçel, bornozuyla poz verdi.

6 / 9

SUNUCULUK YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Instagram’da 24 milyonu aşkın takipçisi olan güzel oyuncunun 2012 yılında, henüz 18 yaşındayken bir magazin programında sunuculuk yaptığı ortaya çıktı.

7 / 9

MERVE’NİN HABERİNİ SUNDU

Erçel’in programdan görüntüleri ve Murat Dalkılıç’ın eski eşi Merve Boluğur’un haberini sunarken yaşadığı dil sürçmesi, sosyal medyada büyük ses getirdi.

8 / 9

"DOSTÇA AYRILDIK" DEMİŞTİ

Uzun bir süre Murat Dalkılıç'la aşk yaşan Erçel, geçtiğimiz sene ilişkilerini sonlandırmıştı. Hande Erçel, yaptığı açıklamada Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirtmişti. Ayrılık sonrası konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan şarkıcı, Erçel'i silmişti.

9 / 9

KEREM'LE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Kariyerinde yükselişe geçen güzel oyuncu, aylar sonra; 34 yaşındaki rol arkadaşı Kerem Bürsin'le yeni bir aşka yelken açmıştı.

>