Hande Erçel, Kaan Yıldırım aşkını sonunda doğruladı

Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı konuşulan Londra'da fotoğrafları ortaya çıkan Hande Erçel, sessizliğini bozdu. Güzel oyuncu, muhabirlerin Kaan Yıldırım aşkı hakkında sorduğu sorulara 'Ben çok iyiyim. Her şey yolunda” yanıtını vererek ilişkiyi doğruladı.

Hande+Er%C3%A7el,+Kaan+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+a%C5%9Fk%C4%B1n%C4%B1+sonunda+do%C4%9Frulad%C4%B1
ABONE OL

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşayan ve kısa bir süre önce ayrılık kararı alan Hande Erçel'in bir dönem Halka dizisinde birlikte rol aldığı Kaan Yıldırım ile adı anılmaya başlandı.

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım'ın Londra'da birlikte tatil yaptığı fotoğrafların hayranları tarafından basına sızdırılması ile magazin gündemi çalkalandı.

HANDE ERÇEL KAAN YILDIRIM AŞKINI DOĞRULADI

Etiler'de objektiflere yansıyan güzel oyuncu Hande Erçel meslektaşı Kaan Yıldırım ile ilgili sorulan sorulara "Ben çok iyiyim. Her şey yolunda" yanıtını vererek ilişkiyi doğruladı.

HİÇ GEREK YOK

Eski sevgilisi ve son dizisindeki partneri Kerem Bürsin’le ayrıldıkları hatırlatılan ünlü oyuncu, "Arkadaşlığınız devam ediyor mu?" sorusu üzerine, "Çok gereksiz bir soru oldu. Olur mu öyle şey? Bu şeyleri konuşmayalım hiç, gerek yok" dedi.