Hande Erçel istedi, Kerem Bürsin sildi!

Hande+Er%C3%A7el+istedi,+Kerem+B%C3%BCrsin+sildi%21;
ABONE OL

Hande Erçel, Kerem Bürsin'in Instagram hesabında eski aşkı Serenay Sarıkaya'yı etiketlediği fotoğrafların olduğunu fark etti. Bürsin, hiç düşünmeden 2016 yılından kalma kareden Serenay'ı sildi.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Kendisi gibi oyuncu olan Serenay Sarıkaya ile dört yıllık ilişkisi 2019'da sona eren Kerem Bürsin, uzun süre özel hayatında sessiz kaldı.

2 / 8

Haklarında çıkan aşk iddialarını her seferinde yalanlayan Bürsin ile dizideki partneri Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde birlikte Maldivler tatiline çıktı.

3 / 8

Instagram'da tatil pozunu yayınlayan Bürsin ile Erçel'in mesajlaşması sosyal medyada gündem oldu. Yakışıklı oyuncunun kısa süre sonra gelen flaş hamlesi ise dikkatlerden kaçmadı.

4 / 8

Eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'yı 2016 yılında birlikte gittikleri tatilden çekilen bir kareye etiketleyen Bürsin, neredeyse beş sene sonra 'Serenay Sarıkaya' etiketini kaldırdı.

5 / 8

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; aşk yaşadığı iddia edilen Bürsin'in isminin sürekli Sarıkaya ile anılmasından rahatsız olan Hande Erçel, yakışıklı oyuncuya resti çekti.

6 / 8

Kerem Bürsin, Erçel'in uyarısının ardından hiç düşünmeden fotoğraftaki Serenay etiketini kaldırıp eski aşkını tarihe gömdü.

7 / 8

HANDE-KEREM MESAJLARI

Erçel: Amanım Bürsin: Sensin amanım! Bu arada ne güzel fotoğraf çekiyorsun sen. Erçel: O zaman diğerlerini de görelim. Bürsin: Her an her şey olabilir güzelim.

8 / 8

"ARTIK İTİRAF EDİN"

Bürsin'in 1.5 milyondan fazla beğeni alan tatil pozunun altında birbirlerine samimi mesajlar yazan ikiliye, takipçilerinden "Artık itiraf edin" şeklinde yorumlar geldi.

>