Halle Berry herkesi kandırmış: Sadece şaka yapıyordum

Halle+Berry+herkesi+kand%C4%B1rm%C4%B1%C5%9F:+Sadece+%C5%9Faka+yap%C4%B1yordum
ABONE OL

Oscar ödülleri olarak bilinen Akademi Ödülleri'nin 93'üncüsü pandemi kuralları gölgesinde hafta başında gerçekleşmişti. Törene katılan konuklar arasında yer alan Halle Berry, yeni imajıyla gündem olmuştu. Ünlü oyuncu, o geceki kısa saçlarının peruk olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla itiraf etti.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Bu yıl 93. kez gerçekleşen Akademi Ödülleri'nde, Oscar kazananlar kadar davetliler de yoğun ilgi görmüştü. Bu isimlerden biri de Halle Berry (54) olmuştu. Törene ilk kez şarkıcı sevgilisi Van Hunt ile birlikte katılan ünlü oyuncunun imaj değişikliğine gittiği görülmüştü.

2 / 7

İMAJI OLAY OLMUŞTU

Kısa saçlarıyla dikkat çeken ve tören için uzun pembe bir elbise tercih eden Berry'nin son hali, sosyal medyada olay olmuştu. Birçok kişi bu yeni saç modelini oyuncuya yakıştıramadığını ifade etmişti.

3 / 7

HERKESİ KANDIRMIŞ!

Kısa bir süre sonra gerçeği açıklayan Halle Berry, o geceki saçlarının "bir şaka" olduğunu ilan etti. Instagram hesabından her zamanki uzun saçlarıyla çekilen bir fotoğrafını yayınlayan oyuncu, "Oscar saçları... Sadece şaka yapıyordum" ifadelerini kullandı.

4 / 7

"ONUN PERUK OLDUĞUNA SEVİNDİM"

O saçlarının peruk olduğunu da itiraf eden Berry'nin bir takipçisi, "Tabii ki şakaydı. Zaten bir an bile gerçek olduğuna inanmadım" yorumunu yaptı. Bir başka kullanıcı ise, "Onun peruk olduğuna sevindim. Doğal saçların harika" diyerek, görüşünü belirtti.

5 / 7

BU PAYLAŞIMI YANILTTI

Halle Berry'nin törendeki saçlarının gerçek olduğunun düşünülmesinin en önemli nedeni ise o gün törenden birkaç saat önce sosyal medya hesabından paylaştığı kesilmiş saçların görüntüsüydü.

6 / 7

DAHA ÖNCE OSCAR ALMIŞTI

Kesişen Yollar (Monster's Ball) filmindeki performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü kazanan ve bu ödülü alan ilk siyahi kadın oyuncu olarak tarihe geçen Berry, gecede sunuculuk da yaptı

7 / 7

>