Hailey Bieber'ın diyet ve egzersiz rutini

Hailey+Bieber%E2%80%99%C4%B1n+diyet+ve+egzersiz+rutini+
ABONE OL

Hailey Bieber'ın aslında diğer modellerle karşılaştırıldığında genetik olarak çok da şanslı olmadığını görüyoruz. En yakın arkadaşı Kendall Jenner ile yan yana durduğunda neredeyse omzuna geliyor, aşırı ince bir beli yok ama genel hatlara baktığınızda sımsıkı olduğunu fark ediyorsunuz. Karın kasları var, bacakları oldukça şekilli buradan da ne kadar etkili bir egzersiz rutini uyguladığını anlıyorsunuz. Ancak onu elinde hamburger veya bol kremalı bir kahveyle görmek de mümkün. Bunu da dengeyle açıklıyor zaten. İşte Hailey Bieber'ın diyet ve egzersiz rutini!

1 / 15

Eski bir balerin olan Hailey Baldwin Bieber; hem fiziksel hem de ruhsal sağlığa dair keşiflerini sosyal medyadan takipçileriyle sık sık paylaşmayı seven isimlerden. Kendisine bu konuda iyi baktığını belirten Hailey, enerjisini de bu rutinlerine borçlu olduğunu söylüyor. Hailey'nin formda kalma sırrı oldukça basit. "Formda kalmak tamamen denge ile ilgili. Tabii ki sıkça spor yapıyorum, bu benim için oldukça önemli."

2 / 15

Haftalık programında mutlaka boks ve pilates bulunduran Baldwin ekliyor "Hala eğer zamanım varsa mutlaka dans seansı da ekliyorum programıma. Kendi spor programımı her daim maksimuma çıkarmaya çalışıyorum."

3 / 15

Peki ya bir fitness tavsiyesi verecek olsa bu ne olurdu?

"Yapmaktan hoşlandığınız şeyi bulun ve bunu sıkça yapın. Yapmak istemediğinizde de yapın; bu sizi günün sonunda iyi hissettirecek. " Bosu topu, Baldwin'in denge ve kuvvet egzersizleri için olmazsa olmazı.

4 / 15

Özellikle Bosu topunu sıkça egzersizlerinde kullanan Hailey "Balans egzersizleri için harika bir seçim. Fitness uzmanları beyin ve vücut bağlantısını güçlendirmek için harika bir alet olduğunu söylüyor." diyor.

5 / 15

Pilates bir yana, Baldwin sıkı ve güçlü bedenini; güç egzersizleri yaptığı ve pek çok ünlü ismin de tercih ettiği Dogpound salonuna borçlu. Tek bacak deadlift ya da lunge gibi hareketleri yapan modelin egzersiz arkadaşı ise genelde Camila Morrone.

6 / 15

Hailey, sıkı bir diyet uygulayacaksa şeker ve glüteni tamamen kesiyor. Gün içerisinde balansı sağlamak için 3 öğün kuralına sadık kalan Hailey Baldwin; "Kahvaltılar genelde yumurta, sağlıklı protein veya smoothie ile geçiyor. Öğle yemeğini balık ve sebzelerle birlikte salata ile tamamlıyorum. Akşam yemeği de genelde öğle ile aynı geçiyor; belki ekstradan glutensiz pasta yiyorum" diyor.

7 / 15

Tabii ki kendisini şımarttığı günler de oluyor. Bu günlerde kendisini sınırlamadan istediğini yiyor. "Benim için bir cheat day, arzuladığım ilk şeyi yiyeceğim anlamına gelir. Bu benim ilk kuralım. Eğer uyanır ve krep istersem, krep yerim. Öğle yemeğinde ya da akşam yemeğinde cheeseburger istersem, yerim. Patates kızartması istersem, patates kızartması yerim." diyor.

8 / 15

Tüm bunları yapacak gücü tabii ki öncelikle kendi içinden bulan Baldwin; fiziksel sağlık kadar ruh sağlığına da kendisini adadığını belirtiyor.

9 / 15

Kendisini iyi hissetmeye ihtiyacı olduğunda şekerleme yaptığını, müzik dinlediğini ya da bazı işlerini hallettiğini söyleyen Baldwin; "Uyumayı severim. Dürüst olmak gerekirse uyumayı seven çocukları anlıyorum. bu gerçekten iyi hissettiriyor. Bir dakikamı ayırıp müzik dinlemek de öyle…"

10 / 15

"Bence o anları bulmak çok önemli. Özellikle de sürekli insanların yanındayken. Sadece iş için değil ilişkiniz olduğunda da kendinize zaman ayırmanız gerekiyor. Bence her iki tarafın da kendisine zaman ayırması önemli" diyor Hailey.

11 / 15

12 / 15

13 / 15

14 / 15

15 / 15

>