Hadise aşka geldi

Şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda sessiz sedasız evlendi. Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ünlü popçu, nişan sonrası Dinçerler ile gittikleri Maldivler tatilinde çekilen renkli pozları Instagram hesabından yayınladı.

Hadise+a%C5%9Fka+geldi
ABONE OL
1 / 7

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında Mehmet Dinçerler'den evlilik teklifi aldı. İş insanına 'Evet' diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaşını gösteren popçu, "Bölümümüz şimdi başlıyor" notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, 'Mrs. Dinçerler' yorumunu yaptı.

2 / 7

SÜRPRİZ NİKÂH

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, uzun süredir aşk yaşadığı Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan'da gözlerden uzak şekilde Çırağan Sarayı'nda evlendi. Nikâha sadece 20 kişi davet eden ünlü çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasakladı.

3 / 7

"EŞİM BANA KRALİÇELER GİBİ BAKIYOR"

Herhangi bir paylaşım yapmadığı sürpriz törenden sonra Kıbrıs'ta konser veren 36 yaşındaki güzel, hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Dinçlerler ile evlilik haberini de sahnede doğruladı. 'Prenses' şarkısını söyleyen popçu, şu ifadelerini kullandı: 'Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; 'Prensesler gibiydim baba evinde'. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için.'

4 / 7

MALDİVLER TATİLİNDEN KARELERİ PAYLAŞTI

Düğün yapıp yapmayacakları merak konusu olan çift, nişan sonrası yaptıkları Maldivler tatilinden görüntüler ile gündeme geldi.

5 / 7

Instagram'da 13.7 milyon takipçisi bulunan Hadise, eşiyle çıktığı ön balayından kareleri paylaşmayı ihmal etmedi. Kendi şarkısı 'Yaz Günü' eşliğinde sahil pozlarını paylaşan Hadise, kalp emojisiyle birlikte "Kalbimi çalar bu deniz" notunu düştü.

6 / 7

7 / 7