Güzide Duran'dan bikinili pozlar

G%C3%BCzide+Duran%E2%80%99dan+bikinili+pozlar
ABONE OL

Eski model Güzide Duran’ın bikinili paylaşımlarını gören “formundan hiçbir şey kaybetmemiş” diyor. Adnan Aksoy ile evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen Güzide Duran, bikinili fotoğraflarıyla gençlere taş çıkarttı.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Güzide Duran, Amerika’ya yerleştikten sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. 2008 yılında Adnan Aksoy ile evlendikten sonra Amerika'ya yerleşen eski mode, paylaştığı bikinili fotoğraflar gençlere taş çıkarttı.

2 / 6

Bir dönem podyumların yıldızı olan ve ülke gündeminden hiç düşmeyen 40 yaşındaki Güzide Duran, tatilden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

3 / 6

Eski model, gençlere taş çıkartarak, paylaştığı bikinili kareleriyle, beğeni yağmuruna tutuluyor. Sarı bikinili üç karesini yayınlayan Duran'a, Ebru Şallı ve Deniz Akkaya gibi eski modeller de kalp emojisi koydu.

4 / 6

Duran, kış aylarını Amerika'da yazın ise Türkiye'de geçiriyor. Birr ayağı Amerika'da olan eski mankene bir hayranı Instagram'dan yorum yaptı.

5 / 6

Geçtiğimiz aylarda bir takipçisi, Güzide Duran'a, "Neden bu kadar az takipçiniz var? Başkaları gibi satın alsanız ya" şeklinde bir soru yöneltti.

6 / 6

"ÖZGÜVENİ EKSİKTİR"

Bu yoruma kayıtsız kalmayan Güzide Duran ise "Takipçi satın almak ne Allah aşkına! Bunu yapan var mı gerçekten? Varsa da özgüveni eksiktir" yanıtını verdi.

>