Güzel oyuncudan hamilelik pozları

Kuntay Tarık Evren ile mutlu bir evliliği olan ve Milan adını verdiği bebeğini kucağına almaya hazırlanan Fulya Zenginer'in heyecanı gündem güne büyüyor. Güzel oyuncu, doğuma sayılı günler kala verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

G%C3%BCzel+oyuncudan+hamilelik+pozlar%C4%B1
ABONE OL
1 / 7

'Küçük Kadınlar' dizisinde canlandırdığı 'Yeliz' karakteriyle Fulya Zenginer (32), 2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturmuştu. Evren ile mutlu birlikteliğini sürdüren Zenginer, şimdilerde annelik heyecanı yaşıyor.

2 / 7

"AY BEN GÜLERİM!"

Hamileliğinin 24. haftasında da eşiyle birlikte poz veren Fulya Zenginer, o kareleri, "Ay ama ben gülerim!" ifadeleriyle paylaşmıştı.

3 / 7

Bir hayli keyifli oldukları görülen çiftin gönderileri oldukça ilgi görmüştü.

4 / 7

"ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR!"

Büyüyen karnını gözler önüne seren Fulya Zenginer, bebeğinin kıyafetlerini dolaba yerleştirdiği anları paylaşmıştı.

5 / 7

Zenginer, yeni fotoğrafını sosyal medya hesabından, "Zaman ne çabuk geçiyor... Varlığını öğrenmemiz daha dün gibi ve şimdi dolap yerleştirmeye başladım Başlangıçta korktuğum, şu an hayatımın en keyfini çıkardığım dönemi hamilelik... 30+3..." notuyla yayınlamıştı.

6 / 7

GERİ SAYIM BAŞLADI

Bebeklerini kucaklarına almak için geri sayıma başlayan ve heyecanı artan çiftten Fulya Zenginer, oğlunun odasında verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

7 / 7

Ünlü isim, ardından da evinde köpekleriyle birlikte çekilen karelerini de yayınladı. Zenginer'in bu pozlarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.