Gürkan Uygun'dan 'Kurtlar Vadisi' açıklaması

'Kurtlar Vadisi'nde dokuz yıl canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle hafızalara kazınan Gürkan Uygun, fenomen dizinin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında konuştu.

G%C3%BCrkan+Uygun%E2%80%99dan+%E2%80%99Kurtlar+Vadisi%E2%80%99+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Gürkan Uygun, önceki gün Türkiye Lider Markalar Ödülleri Töreni'nde 'Yaşam Boyu Başarı' ödülünü, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin elinden aldı.

2 / 6

Habertürk'te yer alan habere göre; 47 yaşındaki oyuncu, "Böyle bir ödüle layık görülmek çok hoş bir duygu. En son canlandırdığım 'Hasan Sabbah' karakteri çok sevildi" dedi.

3 / 6

Görüştüğü yeni projeler olduğunu belirten Uygun, "Çok yakında bir sürpriz yapabilirim. Proje seçerken dijital ya da geleneksel medya ayrımı yapmıyorum. Benim için en önemli olan şey senaryo" açıklamasını yaptı.

4 / 6

'KURTLAR VADİSİ' CEVABI

Fenomen dizi 'Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında konuşan Gürkan Uygun, "Bu söylentilerini ben de sizler gibi duyuyorum ama bir bilgim yok" ifadelerini kullandı.

5 / 6

Başarılı oyuncu Gürkan Uygun, 2003'te başlayan 'Kurtlar Vadisi'nde dokuz yıl boyunca canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle tanınmıştı.

6 / 6

Başrolünde 'Polat Alemdar' karakteriyle Necati Şaşmaz'ın yer aldığı 'Kurtlar Vadisi' dizisi, sık sık ekranlara döneceği yönünde haberlerle gündeme geliyor.

>