Gülşen'in transparan kıyafeti olay oldu!

Pandemi yasaklarının gevşetilmesiyle birlikte ünlü isimler de sahneye çıkmaya başladı. Alaçatı'da sevenleriyle buluşan Gülşen'in sahneye kıyafeti olay oldu. Ünlü şarkıcı transparan pantolonun altına siyah iç çamaşırı giyince sosyal medyanın diline düştü.

G%C3%BCl%C5%9Fen%E2%80%99in+transparan+k%C4%B1yafeti+olay+oldu%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Pandemi yasaklarının kalkmasıyla birlikte konser sezonu açıldı. Ünlü isimler farklı mekanlarda sahne almaya başladı.

2 / 11

Ünlü şarkıcı Gülşen, uzun bir aranın ardından Alaçatı'da sevenleriyle buluştu. Ancak şarkıcının, tercih ettiği sahne kıyafeti konseri gölgede bıraktı.

3 / 11

Transparan pantolonu ile konser veren ünlü şarkıcının sahne tarzı, kısa süre içinde sosyal medyaya damga vurdu.

4 / 11

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Sosyal medya kullanıcıları Gülşen için, "İç çamaşır ile sahneye çıkmak ne demek? Seyirciye saygısı yok!", "Giyinmeyi unutmuş", "Evden plaja diye çıkmış, yolu şaşırmış" yorumlarını yaptı.

5 / 11

STİLİNİ KONUŞTURDU

Öte yandan geçtiğimiz hafta uzun bir aradan sonra ilk kez sahneye çıkan Gülşen'in sahne için tercih ettiği spor kıyafeti gündem olmuştu. Bir çocuk annesi şarkıcının fit hali dikkat çekti.

6 / 11

Gülşen, 2016 yılında aranjör Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı sürdüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, 2017 yılında ise oğulları Azur Benan'ı kucaklarına almanın sevincini yaşamıştı.

7 / 11

SIRRI SUSAM YAĞI

Fit görüntüsünü her daim koruyan Gülşen, haftanın belirli günleri detoks içecekleri tüketmeye başladı. Takvim'in haberine göre; popçunun bir diğer sırrı ise susam yağı çıktı.

8 / 11

44 yaşındaki sanatçı, uyanınca hemen florürsüz diş macunuyla diş temizliği yapıyor. Ardından 1-2 tatlı kaşığı susam yağı ile dilini temizliyor. Gülşen, suyu ise oda sıcaklığında tüketip Ph'ının yüksek olmasına dikkat ediyor.

9 / 11

Konserlerin tekrar başlamasıyla programı hız kazanan Gülşen, önceki gün aracıyla Baltalimanı'nda görüntülendi. Pandemiden dolayı uzun süredir dinlendiğini ifade eden popçu, "Tatile ihtiyaç duymadım açıkçası. Zaten uzun bir süredir dinleniyoruz. Şimdi iş zamanı" dedi.

10 / 11

"GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUM"

Sahneleri çok özlediğini söyleyen Gülşen, "Sadece biz değil, herkes eski günlere dönmek istiyor. Geçen akşam Ankara'da ilk konserimi verdim. Bayağı heyecanlandım doğrusu" ifadelerini kullandı.

11 / 11

"BU BENİ ÇOK ÜZÜYOR"

Pandemi sürecinde olabildiğince oğulları Azur ile vakit geçirdiklerini ifade eden Gülşen, "Çocuklar için bir yandan zor, bir yandan da iyi oldu. Keşke bütün çocuklar annelerinden, babalarından gerekli ilgi ve alakayı görerek büyüyebilse. Ülkemizin kanayan bir yarası var. Hepimiz görüyoruz. Bu beni çok üzüyor" dedi.

>