'Gülben gibi milletten para toplamıyorum'

Bodrum’da konser veren Demet Akalın, adı sık sık okul projeleri ile anılan Gülben Ergen için sarf ettiği sözlerle şaşırttı.

%E2%80%99G%C3%BClben+gibi+milletten+para+toplam%C4%B1yorum%E2%80%99
ABONE OL
Muğla’nın Bodrum İlçe Belediyesi’nin “Sarıyaz Konserleri” kapsamında sahne alan Demet Akalın, şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Art arda iki konser veren Akalın, önce ağustos ayında yangında mağdur olan Mumcular halkı ile buluştu, ardından Bodrum Kalesi’ne geçti. Şarkılarını seslendirdiği sırada bir an olsun yerinde durmayan Akalın, bir müddet şarkılarını dinleyicilerin arasında söyledi.
 
BEN GÖNÜLLÜ BAŞKANIM
 
“Bu memleket hepimizin, yangını ilk duyduğumda elime bir pet şişe alıp yangına koşmak istedim. Çok şükür kötü günlerdi ama geçti. Bir daha tekrarını Allah yaşatmasın” diyen Akalın, şöyle devam etti: “Bodrum Kalesi’nde konser vermek muhteşem bir duygu. Burada sizlerle beraber olmak çok güzel bir şey ama bugün gördüğüm ve hoşuma giden şey Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın halkın arasında gülüp oynaması, dans etmesi, halkla fotoğraf çektirmesiydi. Bir an aklımdan bende mi belediye başkanı olsam, hatta Bodrum’dan mı siyasete girsem diye düşündüm. Ben gönüllü başkanım...”
 
KENDİ PARAMLA YAPTIRIYORUM
 
Konuşmasını sürdüren Demet Akalın’ın Gülben Ergen ile ilgili sarf ettiği sözler ise şoke etti. Akalın, kendi parasıyla bir şeyler yaptığını da belirterek, “Antalya’da bir teyzemize ev yapmıştım. Şimdi de bir köy okulu yaptırıyorum. Ama Gülben gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla yaptırıyorum” şeklinde konuştu.
 
>