Gökçe Bahadır'ın deniz keyfi

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a giden ve mavi tura çıkan ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün denize girerken objektiflere takıldı. Bahadır, fit hali ve kırmızı bikinisiyle göz kamaştırdı.

G%C3%B6k%C3%A7e+Bahad%C4%B1r%E2%80%99%C4%B1n+deniz+keyfi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 6

Geçtiğimiz günlerde tatile çıkan ve Datça’da yakın arkadaşları ile buluşan oyuncu Gökçe Bahadır, soluğu önce Marmaris ardından ise Bodrum’da almıştı.

2 / 6

Margarita adlı tekneyle beş günlük Mavi Tur'a çıkan oyuncu, Çökertme koyunda objektiflere takılmış ve fit haliyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

3 / 6

HER ŞEYİ KENDİLERİ YAPTILAR

Tekneye kaptan dışında erkek alamayan grup, kendi işlerini de kendileri halletmiş, yemek hazırlamaktan bulaşık yıkamaya kadar her şeyi kendileri yapmıştı.

4 / 6

Gökçe Bahadır, bir ara teknenin bağlı olduğu halatı bile toplamıştı. İki evli çift arkadaşıyla tatile çıkan Bahadır’ı görenler, “Herkes evli, Gökçe hala tek” yorumlarında bulunmuştu.

5 / 6

GÖZ KAMAŞTIRDI

Bodrum'daki tatiline devam eden güzel oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün kaldığı otelin plajında denize girerken görüntülendi.

6 / 6

Kırmızı bikinisiyle göz kamaştıran 39 yaşındaki Bahadır, arkadaşlarıyla birlikte gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkardı.

>