Göğüs ağrılarıyla mücadele eden Demet Akalın ameliyat oldu

G%C3%B6%C4%9F%C3%BCs+a%C4%9Fr%C4%B1lar%C4%B1yla+m%C3%BCcadele+eden+Demet+Akal%C4%B1n+ameliyat+oldu
ABONE OL

Bir süredir göğüs ağrıları yaşayan Demet Akalın, dün ameliyat oldu. Zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme gelen bir çocuk annesi Akalın, dört saatlik bir ameliyat geçirdi. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından son durumunu paylaştı.

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Önceki gün, "Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" ifadelerini kullanan ve büyük tepki toplayan Demet Akalın, ameliyat masasına yattı.

2 / 7

DÖRT SAATLİK OPERASYON

Göğüs ağrılarından şikayetçi olan şarkıcı, ameliyat olduğunu takipçileriyle paylaştı. Akalın yayınladığı fotoğrafa, "Dün 4 saatlik bir ameliyat geçirdim. Göğüs ağrılarından kurtaran Aylin hocama teşekkürler" notunu düştü. Akalın'a takipçilerinden "Geçmiş olsun" mesajları geldi.

3 / 7

ÖZÜR DİLEDİ

Akalın, pandemi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde, tatil beldelerine giden vatandaşlarla ilgili, "Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" ifadelerini kullanmıştı. Sosyal medyada tepki toplayan şarkıcı, eleştirilerin ardından özür diledi.

4 / 7

Instagram hesabından bir paylaşım yapan 49 yaşındaki şarkıcı, "Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı! Evde oturanları asla kastetmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum, çok özür" diye konuştu.

5 / 7

"DAHA ZENGİL DEĞİL AMA DAHA MERHAMETLİYİM"

Cem Yılmaz, kızı Hira’nın TikTok üzerinden 7 bin TL kredi kartından ödeme yapması üzerine sitem eden Demet Akalın’ı diline dolamıştı: Demet Akalın’ın kızı Hira 7-8 bin kaybetmiş. Benim oğlum 2-3 sene önce 6 bin TL kaybetti Allah’tan. En azından biraz daha zeki, az kaybettirmiş.

6 / 7

Usta komedyenin esprisine Demet Akalın'dan cevap gelmişti. Bir takipçisinin 'Demet'e bir gol daha' paylaşımına ünlü şarkıcı sessiz kalmamıştı.

7 / 7

Parayı geri aldığını belirten Akalın, "Yalnız ben parayı geri alıp çoktan, Doğu'ya oyuncak olarak gönderdim. Ondan daha zengin değilim ama daha merhametli olduğum kesin! Kızımsa saf! Onun oğlu bilerek almış, Hira gül göndermiş arada fark var! Allah tüm çocuklara ana-baba parasını güzel yemeyi nasip etsin" ifadelerini kullanmıştı.

>