Gerçekleri anlattı!

Ger%C3%A7ekleri+anlatt%C4%B1%21;
ABONE OL

Magazin Haberleri | Doğum gününde büyük bir parti düzenlediği ve bu partiyi polisin bastığı iddia edilen Özge Özpirinçci, ‘artık sinirleniyorum’ diyerek gerçekleri açıkladı...

35 yaşına giren Özge Özpirinçci, 35’inci doğum gününü Yeniköy’deki üç katlı evinde kutladı. Oyuncunun doğum günü partisine; sevgilisi Burak Yamantürk, Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ, Berrak Tüzünataç, Uraz Kaygılaroğlu ve Murat Dalkılıç gibi ünlü isimler katıldı. Oyuncular, lüks villanın bahçesinde müzik çalarak eğlenince polise şikayet edildi. Şikayet üzerine gelen polis, kurallara uyulduğunu söyledi ve ünlü isimlere ceza yazmadan evden ayrıldı.

Uzun açıklama yaptı

‘Evine polis baskını yapıldı’ haberleriyle gündeme gelen başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ise sosyal medya hesabı Instagram’dan uzun bir açıklama yaparak sitem etti. İşte o açıklamadan öne çıkan kesimler: “Eskiden üzülüyordum ama artık sinirleniyorum. Açık hava bir restaurantta kutlanan doğum günüm evde bahçede devam ediyor ve magazin kameraları evin önüne gelip bahçenin içini çekmeye başlıyor.”

'İçimi dökmek istedim' 

“Etrafı rahatsız etmeyecek bir yükseklikteki müziğimizle otururken kapımıza polis geliyor. Evdeki insan sayısının üç katı sayıda olan magazin ellerine istedikleri malzeme geçmediği için akılları sıra polisi arayarak ortaya çıkacak görüntüleri manipüle ederek durumu bir ‘baskın’ gibi göstermeye çalışıyor. Sadece içimi dökmek istedim.”

>