Gamze Erçel ve Caner Yıldırım objektiflere takıldı

Kerem Bürsin ile olan ilişkisiyle sık sık gündeme gelen oyuncu Hande Erçel'in sosyal medya fenomeni ablası Gamze Erçel, eşi Caner Yıldırım ile birlikte Nişantaşı'nda bir AVM'de kameralara yansıdı.

Gamze+Er%C3%A7el+ve+Caner+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+objektiflere+tak%C4%B1ld%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel ile reklamcı Caner Yıldırım, 2019 yılında dünyaevine girmiş, aynı sene kızları Aylin Mavi'yi kucaklarına almıştı.

2 / 7

Nişantaşı'nda City's adlı AVM'den çıkarken görüntülenen çift, araçlarını bir süre bekledikten sonra yorulup, AVM kenarındaki taşların üzerine oturdu.

3 / 7

ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Trafikte kalan araçlarını beklemeye devam eden ikili, habercilerin görüntü aldığını görünce bir an için şaşkınlık yaşadı.

4 / 7

Öte yandan paylaşımlarıyla adından söz ettiren Erc¸el, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlamıştı.

5 / 7

Gamze Erçel, bir takipçisinin "Annesizken evlat büyütmek çok zor olmalı. Bu eksikliği güçlü bir şekilde kapatmakla gurur duyuyor musun?" sorusuna şöyle yanıt vermişti:

6 / 7

"DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DE ZOR"

"Düşündüğünüzden de zormuş. Bu dönem yanımda olmasını çok isterdim." Erçel'in paylaşımına annesi Aylin Erçel'in vesikalık fotoğrafını da koyması dikkatlerden kaçmamıştı.

7 / 7

Hande-Gamze Erçel kardeşlerin anneleri Aylin Erçel (48), 2019 yılının ocak ayında kanser tedavisi gördüğü sırada hayata gözlerini yummuştu.

>