Fahriye Evcen’den tekne pozları

Yoğun tempolu geçen sezonun ardından tatile çıkan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ikilisi yaz sezonunu şu sıralar Bodrum'da geçiriyor. Eşiyle birlikte Bodrum'da tatil yapan Evcen, verdiği tekne pozlarıyla dikkat çekti.

Fahriye+Evcen%E2%80%99den+tekne+pozlar%C4%B1
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 7

Eşi Burak Özçivit ile Bodrum’da güzel havanın tadını çıkaran Fahriye Evcen, sık sık Bodrum tatilinden fotoğraf paylaşıyor. Evcen son olarak eşi Burak Özçivit’e teknede poz verdi.

2 / 7

Fahriye Evcen’in siyah elbiseli ve derin yırtmaçlı pozu takipçileri tarafından dakikalar içinde binlerce yorum aldı.

3 / 7

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, 2017 yılında dünyaevine girdiği meslektaşı Fahriye Evcen ile birlikte Bodrum Gümüşlük'te tatiline devam ediyor. İkili, mini tekneleriyle gezintilerinde objektiflere takıldı.

4 / 7

Mutlu çift, iki saatlik turun ardından limana yanaşan teknelerinden inerken görüntülendi. Ünlü çiftin keyfine diyecek yoktu.

5 / 7

EL ELE DOLAŞTILAR

Fahriye Evcen'in tekneden inmesine yardım eden yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, eşinin elinden tutarak Gümüşlük sokaklarında dolaşırken kameralara yansıdı.

6 / 7

MUTLU AİLE TABLOSU

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Bodrum'da bir hotele giriş yapan Özçivit ve ailesi, deniz ve güneşin tadını çıkarmıştı. Karan ile zaman geçiren Özçivit ve Evcen, kumsalda oyunlar oynayıp keyifli dakikalar geçirmişti.

7 / 7

Karan'ın uyku saati gelince özel bir cabanaya geçince Fahriye Evcen'le Burak Özçivit kendilerini serin sulara atmıştı. Denize girecekleri sırada eşinin omzuna yaslanan Evcen’in bu halleri objektiflere böyle yansımıştı.

>