Evlilikleri kısa sürdü! Ayrılık sonrası ilginç açıklama!

Geçtiğimiz senenin Temmuz ayında evlenen Zeynep Bastık Tolga Akış çiftinden kötü haber geldi. İkilinin boşanma kararı aldığı öğrenildi. Zeynep Bastık’ın ‘severek ayrılanlar’ misali açıklaması ise kafaları karıştırdı.

Evlilikleri+k%C4%B1sa+s%C3%BCrd%C3%BC%21;+Ayr%C4%B1l%C4%B1k+sonras%C4%B1+ilgin%C3%A7+a%C3%A7%C4%B1klama%21;
ABONE OL
1 / 10

Şarkıcı Zeynep Bastık 3 sene birliktelik yaşadığı Tolga Akış’la 2021’in Temmuz ayında nikah masasına oturmuştu.

2 / 10

Evliliklerinde daha 1 yıl dolmadan çiftten kötü haber geldi.

3 / 10

İkilinin boşanma kararı aldığı öğrenildi.

4 / 10

Zeynep Bastık, evliliği bitirmek konusunda eşiyle anlaşmaya vardıktan sonra birlikte yaşadıkları Levent’teki evden ayrıldı ve kendine Ulus’ta yeni bir daire kiraladı.

5 / 10

Evliliklerinde 1 yılı doldurmadıkları için kanunen anlaşmalı boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye temmuz ayında başvuracağı öğrenildi.

6 / 10

Çıkan boşanma iddiaları Tolga Akış doğrularken Zeynep Bastık ise sosyal medya sayfasından bir açıklama yaptı.

7 / 10

Açılama şöyle: “Çıkan boşanma haberleri ile ilgili; Tolga, benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki; 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!"

8 / 10

Tolga Akış ise, “Evet, iddia doğru. Biz boşanma kararını bir süre önce almıştık ama evden yeni taşındı. Aramızda dargınlık, küskünlük yok. Husumet asla yok. Evlilik herkesin kaldırabileceği bir şey olmayabilir. Benim hayatta en yakın arkadaşım Zeynep. Onun en yakın arkadaşı da benim. Birlikte çalışmaya devam ediyoruz, iki günde bir buluşuyoruz. Geleceğe yönelik planlarımız da var. Biz bambaşka bir bağ yaşıyoruz. Eş olmanın ötesinde bir ilişkimiz var” ifadelerini kullandı

9 / 10

10 / 10