'Eski bilete piyango vurmaz!'

%E2%80%99Eski+bilete+piyango+vurmaz%21;%E2%80%99
ABONE OL

Geçen ay koronavirüse yakalanan ve ardından tıkanan burnunun açılması için kekik yağı döktüğü tencerenin devrilmesi sonucu bacaklarında yanık oluşan Gonca Vuslateri, eski sevgilisi Hakan Altun ile barıştığı iddialarına Jennifer Lopez'in Ben Affleck ile yeniden bir araya gelmesini eleştirerek gönderme yaptı.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Oyuncu Gonva Vuslateri'nin geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları yaşayan eski aşkı Hakan Altun'u arayarak, "Geçmiş olsun" dileklerini ilettiği öne sürüldü.

2 / 8

Bu iddia hayranları tarafından "barışma sinyali" olarak yorumlanırken, Vuslateri'den sürpriz bir paylaşım geldi.

3 / 8

34 yaşındaki Gonca Vuslateri, eski sevgilisi Ben Affleck ile 17 yıl sonra yeniden bir araya gelen Jennifer Lopez'i eleştirdi.

4 / 8

Vuslateri konuyla ilgili, "Eski bilete piyango vurmaz. Arkana bakmayacaktın Jennifer Lopez ama ne diyelim... Bir tur daha döneceksin o aşkı, ne yapacaksın... Olan benim siyah sporcuma (Alex Rodriguez) oldu. İyi geceler vuslat eri. İyi uykular sana... Ne güzel ölüyormuş insan anılarda da..." ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun bu paylaşım ile "barışma" iddialarına gönderme yaptığı öne sürüldü.

5 / 8

SÜRPRİZ AŞK BİTMİŞTİ

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun birlikteliği herkesi şaşırtmış ancak ikili, kısa bir süre sonra yollarını ayırmıştı. C¸iftin yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeni ile bu kararı aldıkları öne sürülmüştü.

6 / 8

MANİDAR PAYLAŞIMLAR

Ayrılık sonrası Vuslateri’nin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar dikkat çekmişti. Ünlü oyuncu, önce Instagram'dan, "İnsanın umudunu kaybettiren şeyler; yalanlar, sahtelikler, riyakarlıklar, iftiralar, aldatanlar diye devam eden bir liste" yazılı bir gönderi yayınlamıştı. Vuslateri sonrasında da "Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman" şeklinde bir mesaj paylaşmıştı.

7 / 8

"GÜLESİM GELİYOR"

Gonca Vuslateri, gazetecilerin, "Ayrılık sonrası Hakan Altun şarkıları dinlediniz mi?" sorusuna, "Gülesim geliyor" yanıtını vermişti. Oyuncu, "Gülesim geliyor" sözlerinin basına yansımasının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

8 / 8

34 yaşındaki oyuncu, "Biten bir ilişkim varsa, devam eden bir hayatım da var demektir" diyen Vuslateri, "Ali Gaffar Okkan ve Uğur Mumcu’nun ölüm yıldönümü gününde sizin sorularınıza cevap vermem pek uygun olmaz. Uygunsa ve yine cevap vermem gerekiyorsa size 'gülesim geliyordur.' Başkasına değil" şeklinde konuşmuştu.

>