Erçel ve Bürsin'den tatil pozu!

Er%C3%A7el+ve+B%C3%BCrsin%E2%80%99den+tatil+pozu%21;
ABONE OL

Aşk yaşadıkları iddialarını her fırsatta reddeden Hande Erçel ve Kerem Bursin, son günlerde Maldivler tatiliyle gündemde... 'Aşk tatili mi, reklam tatili mi?' yorumlarına neden olan ikiliden yeni paylaşımlar ve sosyal medyayı sallayan mesajlar gelmeye devam ediyor.

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen spora bile birlikte giden Hande Erçel ve Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde aşk soruları karşısında "Olursa haberiniz olur" açıklamasıyla kafaları karıştırmışlardı.

2 / 9

MALDİVLER TATİLİ OLAY OLDU

Başrolünde yer aldıkları 'Sen Çal Kapımı'ya başladıkları ilk günden beri haklarında aşk dedikodusu çıkan ikili, dizinin sezon finalinin ardından soluğu Maldivler'de aldı.

3 / 9

Bir sosyal medya kullanıcısının Hande Erçel ve Kerem Bürsin'i Maldivler'de görüntülemesiyle ortaya çıkan sürpriz tatilden yeni kareler geliyor.

4 / 9

Instagram hesabından Dünya Günü'nü (Earth Day) kutlayan Kerem Bürsin'in pozu ve paylaşım altındaki yorumlar, 'aşk' iddiasını yeniden gündeme getirdi.

5 / 9

"DİĞERLERİNİ DE GÖRELİM"

33 yaşındaki oyuncunun kaslarını sergilediği pozun Hande Erçel tarafından çekildiği, ikili arasında sosyal medyadaki mesajlaşmayla ortaya çıktı.

6 / 9

Erçel: Amanım Bürsin: Sensin amanım! Bu arada ne güzel fotoğraf çekiyorsun sen. Erçel: O zaman diğerlerini de görelim. Bürsin: Her an her şey olabilir güzelim.

7 / 9

"ARTIK İTİRAF EDİN"

Bürsin'in 1.5 milyondan fazla beğeni alan tatil pozunun altında birbirlerine samimi mesajlar yazan ikiliye, takipçilerinden "Artık itiraf edin" şeklinde yorumlar geldi.

8 / 9

Öte yandan Kerem Bürsin'in sakalındaki saç teli de dikkatli gözlerden kaçmadı.

9 / 9

100'ER BİN TL!

Ünlü oyuncuların, ortalama 100'er bin TL tutacak Maldivler tatilinin faturasını, popülerlikleri sayesinde reklam karşılığında bedavaya getirdikleri öne sürülmüştü.

>