Erbil - Demiral aşkına dikkat çeken yorum!

Erbil+-+Demiral+a%C5%9Fk%C4%B1na+dikkat+%C3%A7eken+yorum%21;
ABONE OL

Şovmen Mehmet Ali Erbil, 28 yaşındaki Çilem Nur Demiral'la yeni bir aşka yelken açtı. Aralarında 36 yaş fark olan ikilinin sürpriz ilişkisi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle uzun süre yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olup sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil'in, reklamcılık mezunu olan Çilem Nur Demiral ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

2 / 10

Sabah gazetesinden Mevlüt Tezel, 'Yaşlı Ünlüler, Genç Ünsüzler, 'Win Win' İlişkiler' başlıklı yazısı ile Erbil-Demiral birlikteliğine dikkat çeken bir yorum getirdi:

3 / 10

"Mehmet Ali Erbil (64), kendisinden 36 yaş küçük olan Çilem Nur Demiral (28) ile bir ilişki yaşadığını açıkladı.

4 / 10

Erbil, 'Artık Instagram'dan, DM'den yürüyorum' diyordu, şaka değilmiş. Sağlığına kavuşan Erbil sahalara döndü ve kaldığı yerden 'yürümeye' devam ediyor!

5 / 10

Aslında yaşlı ünlülerle, genç ünsüzler arasında 'win win' (kazan-kazan) tarzı bir ilişki var. Bir şekilde birbirlerini buluyorlar.

6 / 10

Serenay Sarıkaya'yı bu genellemenin dışında tutuyorum! Genç ünsüzler bu sayede biraz daha ünlü oluyorlar, yaşlı ünlüler de ikinci baharlarını yaşıyorlar."

7 / 10

"EN ÇOK ESPRİLİ OLUŞU ETKİLEDİ"

Erbil ile yaşam koçu aracılığıyla tanıştığını belirten 28 yaşındaki Demiral, "Mehmet Ali ekranda nasılsa günlük yaşantısında da çok komik ve eğlenceli. Beni en çok esprili oluşu etkiledi" dedi.

8 / 10

YOĞUN BAKIMDA 235 GÜN!

Sürpriz bir aşka yelken açan Mehmet Ali Erbil, üç yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu.

9 / 10

Uzun yıllardır mücadele ettiği 'kaçış sendromu' hastalığı da nüksedince, usta sanatçının sağlık durumu ağırlaşmış ve 235 gün yoğun bakımda kalmıştı.

10 / 10

"INSTAGRAM'DAN YÜRÜYORUM"

Tedavisinin ardından sağlığına kavuşan ünlü şovmen, “Kızlar peşimi bırakmıyor demiştiniz. Yeniden evlenmeyi düşünür müsünüz?” sorusuna, “Şu anda öyle bir şey yok. Instagram’dan yürüyorum sadece” yanıtını vermişti.

>