'En iyisini hak ediyorum!'

%E2%80%99En+iyisini+hak+ediyorum%21;%E2%80%99
ABONE OL

Magazin Haberleri | Şeyma Subaşı ‘uçak jesti’ ile yine gündeme bomba gibi düştü. Subaşı’nın yaptığı paylaşımlara Yeşim Salkım ve Cenk Eren çok sert çıktı. Medyatik güzel gelen eleştirilere, “En iyisini hak ediyorum” yanıtını verdi...

Bir süredir tatilde olan Şeyma Subaşı, bu kez Mısır’lı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin kendisi için yaptığı jestle gündemde. Kızı Melisa ve sevgilisi ile Bali’ye tatile giden Subaşı, dönüş için özel jet bulamadı. Bunun üzerine Alsaloussi, sevgilisine bir jest yaptı ve bir yolcu uçağının tümünü, Subaşı ve kızı için rezerve etti. Bunun üzerine paylaşım yapan Subaşı’na Yeşim Salkım ve Cenk Eren gibi isimler tepki gösterdi. İşte o tepkiler: 
 
CENK EREN: Bu kadar kolay harcanan paraların kaynakları hep sorunlu olur, bu imkanlardan yararlanırken bunun kaynağını sormak lazım! Allah korusun siz sevgiliniz sanırsınız, o sizi başka şeyler için kullanıyordur haberiniz bile olmaz. Bir de evladınız yanınızda.
 
YEŞİM SALKIM: İyi de hadi adam uçağı kiraladı tamam niye paylaşıyorsun; hadi paylaştın tamam niye çocuğunu alet ediyorsun kendini koysana günah değil mi? Küçük hiçbir duruma vakıf değil o çocuk yazık gerçekten ileri de mutsuz bir kadın olacak ve sorumlusu sen olacaksın.
 
Eleştirilere cevap veren Şubası, “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyorum. Ben çok değerli ve özelim. Ailemden iyi bir eğitim aldım. Tanrı bana en iyisini verdi. Sevgilimi çok seviyorum. O inanılmaz bir insan. Nasıl harika bir insan olunabileceğini anlatan bir kitap bile yazabilir. Lütfen dedikodu yapmayın ve önce kendinize bakın” ifadelerini kullandı. 
 
>