En beğendiği erkek oyuncuları açıkladı

En+be%C4%9Fendi%C4%9Fi+erkek+oyuncular%C4%B1+a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1
ABONE OL

Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'da canlandırdığı Yıldız karakteri ile adından sıkça söz ettiren Eda Ece, en beğendiği erkek oyuncuları açıkladı.

 
Anadolu Efesli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ayrılan ve normalleşme ile sete geri dönen Eda Ece hayranlarının sorularına yanıt verdi.
 
Yasak Elma ile ekrana dönen Eda Ece, “En beğendiğiniz erkek yıldız kim?” sorusuna, “Kıvanç Tatlıtuğ, Halit Ergenç, Onur Saylak, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez ve ekranda enerjisini sevdiğim Kerem Bürsin’i sayabilirim” cevabını verdi.
 
Oyuncu, bu zamana kadar çok fazla hayal kırıklığı yaşadığını anlattı. Sosyal medyada hayranlarıyla dertleşen ünlü isim Eda Ece, “Ama kimseye kızamayız bu hayatta çünkü hayat zordur, insan olmak zordur. Hata yapmamak mümkün mü? Yüreği iyi insan tamamdır. Onu da hemen anlarım” ifadelerini kullandı.
 
Ece, ayrıca formunun sırrını merak eden takipçilerine, “Formumu korumuyorum” şeklinde espri yaptı.
 
Normalleşmenin ardından tatile çıkan güzel oyuncu, soluğu Bodrum'da almıştı. Kendini uzaklardan görüntüleyen gazetecilere takılan Ece, "Dagˆlardan Nat Geo antilopları c¸eker gibi beni c¸ekmenize gerek yok, ben zaten insan gibi pozumu veriyorum!" demişti.
 
>