Emily Ratajkowski Rihanna için boy gösterdi! Tanga bikinisiyle şovunu yaptı

Emily Ratajkowski, Rihanna'nın Savage X Fenty koleksiyonu için boy gösterdi. Doğum sonrası halini sergileyen ünlü model minik pembe bikinisiyle şov yaptı. Kendi markasının reklamını yapmasıyla bilinen isim bu sefer Rihanna için şov yaptı.

Emily+Ratajkowski+Rihanna+i%C3%A7in+boy+g%C3%B6sterdi%21;+Tanga+bikinisiyle+%C5%9Fovunu+yapt%C4%B1
ABONE OL
1 / 8

Model, tasarımcı ve oyuncu Emily Ratajkowski, ilk bebeğini kısa bir süre önce kucağına aldı. 30 yaşındaki Ratajkowski doğumdan sonra hızlıca eski haline dönmüş ve fit görüntüsüyle olay olmuştu.

2 / 8

Geçen mart ayında doğum yapan Ratajkowski kısa sürede forma girmesinden sonra işine de geri döndü.

3 / 8

İDDİALI POZLAR

Emily Ratajkowski, Rihanna'nın Savage X Fenty koleksiyonu için podyumda boy gösterdi. Ünlü model Rihanna'nın Los Angeles'ta Amazon Prime için düzenlediği özel Savage X Fenty şovunun üçüncü edisyonu için pembe tanga bikinisiyle doğum sonrası inanılmaz fiziğini gözler önüne serdi.

4 / 8

Emily, altın ayak bileği kayışlı, leopar desenli Mary Jane topuklu ayakkabılarla "yol kapalı" olarak işaretlenmiş bir sokakta arabaların arasında yürüyordu.

5 / 8

Podyum yıldızının iki parçalı mayosu hafif metalikti ve tanga alt kısmında ve göğsünden sarkan püsküllerin ucunda ince boncuk detayları vardı.

6 / 8

Bu bölümde Emily'nin dışında Rihanna'nın şovunda Ricky Martin, James Corden, Daddy Yankee ve Nyjah Imani Houston boy gösterecek.

7 / 8

8 / 8

>