Ekip yıllar sonra buluştu!

Ekip+y%C4%B1llar+sonra+bulu%C5%9Ftu%21;
ABONE OL

Ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan efsane dizi 'Leyla ile Mecnun'un oyuncuları yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Leyla ile Mecnun'un yönetmeni Onur Ünlü ise dizinin yeni Leyla'sının kim olduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. Dizinin başrol oyuncuları da ilk buluşmadan keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sunarken; Mecnun'a hayat veren Ali Atay ise oğlu Fikret Ali'yle verdiği pozu yayınladı.

Kaynak: Milliyet

1 / 10

TRT 1'de 2011-2013 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki 'Leyla ile Mecnun', sekiz yıl önce sona ermesine rağmen Türkiye'de en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin takipçileri, yeni bölümleri dört gözle beklemeye başladı.

2 / 10

YILLAR SONRA BİR ARADA

Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Osman Sonant'ın paylaştığı dizinin yeniden çekileceği ve Exxen'de yayınlanacağı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

3 / 10

Afiş çekimi için bir araya gelen ekip, dün dizinin yönetmeni Onur Ünlü ve senarist Burak Aksak'la birlikte toplantı yaptı. Oyuncular ve ünlü yonetmen, ilk toplantıdan fotoğrafları Instagram'dan paylaştı.

4 / 10

"YENİ LEYLA" NOTUYLA DUYURDU

Öte yandan dizide Leyla'yı kimin oynayacağı da Ünlü'nün paylaşımıyla açığa çıktı. Başarılı yönetmen, yeni Leyla'nın son olarak 'Masumiyet' dizisinde rol alan genç oyuncu Deniz Işın olduğunu duyurdu.

5 / 10

KIRMIZI CEKET GÖRÜNDÜ

Dizinin en sevilen karakterlerinden olan İsmail'i canlandıran Serkan Keskin ise karakterle özdeşleşen kırmızı ceketin fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.

6 / 10

YANAK YANAĞA POZ

'Leyla ile Mecnun'da 'Erdal Bakkal' rolünü canlandıran Cengiz Bozkurt da, Serkan Keskin ile çekilen fotoğrafını "Yoğun istek üzerine yeniden yanak yanağa" notuyla paylaştı.

7 / 10

"FİKO, MECNUN'A YETİŞTİ"

Dizinin 'Mecnun'u Ali Atay ise oğlu Fikret Ali'yle çekilen bir fotoğrafını "Fiko Mecnun’a yetişti, inanamıyorum" notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

8 / 10

Eşi Ali Atay'ın bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Hazal Kaya da "Ah… Size çok aşığım" yorumunu yaptı. Ardından da kendi hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

9 / 10

HAZAL KAYITSIZ KALAMADI

Kaya, Ali Atay ve Fikret Ali'nin makyaj masasında verdiği poz ile aylar önce oğluyla çektirdiği benzer fotoğrafı peş peşe kendi Instagram hesabında "Benzer işler. Aşkım biz de birbirimize benzemişiz baya. O zaman fiko bana da mı benziyor?" notuyla paylaştı.

10 / 10

Henüz yayın tarihi açıklanmayan 'Leyla ile Mecnun' dizisinin 26 Haziran tarihinde sete çıkacağı iddiaları kulislerde konuşuluyor.

>