Eda Taşpınar'ın 20 milyon TL'lik evine ilginç ilan!

Eda Taşpınar, Çeşme'deki evini yaklaşık 20 milyon TL'ye satışa çıkardı. Emlakçı, ilgi çekebilmek için ilana, 'Burası Eda Taşpınar'ın kaldığı ev' yazıp, sosyetik güzelin jakuzide fotoğrafını kullandı.

Eda+Ta%C5%9Fp%C4%B1nar%E2%80%99%C4%B1n+20+milyon+TL%E2%80%99lik+evine+ilgin%C3%A7+ilan%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Bir dönem adı Bodrum'la özdeşleşen, daha sonra Çeşme'ye geçiş yapan Eda Taşpınar'ın yeni adresi Yunanistan'ın Mikonos adası oldu. Sosyetik güzel, Komşu'da 400 bin euro'ya ev sahibi olmuştu.

2 / 8

Türkiye'nin tatil cenneti Çeşme'nin Ilıca bölgesinde lüks bir malikanesi bulunan Taşpınar, bu evini satışa çıkardı. Bir emlakçıyla anlaştı ve evine 19 milyon 800 bin TL fiyat biçti.

3 / 8

İlanı paylaşan emlakçı, Taşpınar'ın şöhretinden yararlanmak istedi. Önce ilana, "Burası Eda Taşpınar'ın kaldığı ev" notunu yazdı. Daha sonra Taşpınar'ın jakuzili fotoğrafını paylaştı.

4 / 8

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; emlakçı, paylaştığı görselin tepki çekmesi üzerine ilanda değişikliğe gitti ve jakuzinin boş halini kullandı.

5 / 8

JAKUZİ BOŞALDI!

Ev ilanında yer alan Eda Taşpınar'ın jakuzideki pozunun jet hızıyla kaldırılıp, yerine jakuzinin boş fotoğrafı konulması dikkat çekti.

6 / 8

41 yaşındaki Eda Taşpınar'ın Çeşme Ilıca'daki mini malikanesinde üç süit oda bulunuyor. 1400 metrekare kullanım alanı olan ev yerden ısıtmalı.

7 / 8

KAYALIKLARDA GÜNEŞLENDİ

Yunanistan'ın eğlence adası olarak bilinen Mikanos’ta denizin ve güzel havanın tadını çıkaran sosyetik güzel, önceki gün kayalıkların üzerinde güneşlenmişti.

8 / 8

Güneşlenirken çekilen pozunu "yaz zamanı" etiketiyle sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sunan Taşpınar, fit haliyle bir kez daha adından söz ettirmeyi başarmıştı.

>