Eda Taşpınar'dan iddialı tatil pozu

Eda+Ta%C5%9Fp%C4%B1nar%E2%80%99dan+iddial%C4%B1+tatil+pozu
ABONE OL

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar, Meksika tatiline devam ediyor. İki haftadır Tulum’da olan Taşpınar, iddialı pozunu paylaşarak “Kalbimle yönetiliyorum, kafamla değil” notunu düştü.

Kaynak: Milliyet

1 / 6

"KALBİMLE YÖNETİLİYORUM" İki haftadır Tulum’da olan Eda Taşpınar, yeşil-krem plaj kombiniyle verdiği pozu, “Kalbimle yönetiliyorum, kafamla değil”notuyla paylaştı.

2 / 6

EDA'NIN TATİL KEYFİ.. 2020 yılının son günlerinde İğneada’da, yeni yılın ilk haftasında Şile’de kamp yapan Eda Taşpınar, sonunda kabuğundan çıkmış, Meksika’nın çılgın eğlenceleri ile bilinen sahil kenti Tulum’a gitmişti.

3 / 6

Sosyetik güzel, önceki gün kayalıkları ve mağaraları ile tanınan Cenote Aktun’daydı. Önce ağaçlarla bağlı halatlarda sallanan Eda Taşpınar, daha sonra kendini sulara bıraktı.

4 / 6

"ESNEMEYİ UNUTMA" 41 yaşındaki sosyetik güzel, Instagram hesabından yayınladığı bu iddialı pozuna, "Esnemeyi unutma" notunu düşmüştü.

5 / 6

ÇAĞRI ATAKAN AŞKI KISA SÜRDÜ.. Çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında mücadele eden oyuncu Çağrı Atakan ile Eda Taşpınar'ın sürpriz birlikteliği, dört ay sürmüştü.

6 / 6

Çağrı Atakan, yaşadıkları fikir ayrılığı nedeniyle ilişkilerine nokta koyduklarını açıklamıştı: Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun.

>