Eda Taşpınar: Birinin beni tamamlamasına ihtiyacım yok

Eda+Ta%C5%9Fp%C4%B1nar:+Birinin+beni+tamamlamas%C4%B1na+ihtiyac%C4%B1m+yok
ABONE OL

Survivor'da ünlüler takımında mücadele eden anca kısa bir süre önce diskalifiye olan Çağrı Atakan’la yaz aylarında yaşadığı aşkla konuşulan güzel Eda Taşpınar (41), özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

1 / 6

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ve ocak ayında oyuncu sevgilisi Çağrı Atakan'dan ayrılan Eda Taşpınar, hakkında merak edilenleri anlattı.

2 / 6

İşte Posta'dan Halil Kalmuk'a konuşan Eda Taşpınar'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"Yalnız ve özgür olmayı seviyorum. Ben tamım! Bu nedenle birinin beni tamamlamasına ihtiyacım yok. Aşk; iletişim, anlayış ve merhamet içeren bir seçimdir."

3 / 6

"Akışta kalıp, geleni ve olup biteni kabulleniyorum. Sanırım bu kabullenişin getirdiği sükunet de bağımlı olduğum tek şey."

4 / 6

AŞKLARI 4 AYDA BİTMİŞTİ

Öte yandan son dönemde Survivor ile gündeme gelen Çağrı Atakan, geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Oyuncu, dört aydır birlikte olduğu Eda Taşpınar'la yollarını ayırdığını açıklamıştı.

5 / 6

İlişkilerinin bittiğini belirten Atakan, "Fikir anlaşmazlığı yüzünden birlikte karar alarak, ilişkimize nokta koyduk. Böyle olması gerekiyordu, dostça ve arkadaşça bitti. Hayırlısı olsun" demişti.

6 / 6

MEKSİKA'DAN TATİL POZU

Sosyetik güzel Taşpınar, geçtiğimiz ay gittiği Meksika-Tulum’'daki tatilini uzatmış, Instagram'da paylaşım yapmayı da ihmal etmemişti. Eda Taşpınar, mayokinisiyle yerde verdiği pozun altına İngilizce olarak, "Sadece orada dur, zaten umurumda değil" notunu yazmıştı.

>