Ece Seçkin noktayı koydu! ‘Yorumlar çizgiyi aştı’

Ece Seçkin, son zamanlardaki kıyafet tartışmalarıyla ilgili yorum yaptı. Seçkin, “O kadar uzun zamandır bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı. Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı” dedi.

Ece+Se%C3%A7kin+noktay%C4%B1+koydu%21;+‘Yorumlar+%C3%A7izgiyi+a%C5%9Ft%C4%B1%E2%80%99
ABONE OL
1 / 7

Gerek sahne şovları gerek sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ece Seçkin, önceki gün Bebek'te aracını beklerken görüntülendi.

2 / 7

Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Seçkin, gündemden düşmeyen sahne kostümleri tartışmasıyla ilgili konuştu.

3 / 7

Ünlü şarkıcı konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

4 / 7

Alişan'ın haberini okudum. Çok doğru söylemiş. Burası demokratik bir ülke, herkes istediğini giyebilir. O kadar uzun zamandır bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı. Ben de dekolte giyiyorum, giyeni de destekliyorum.

5 / 7

Çizgiyi aştı yorumlar, midem bulandı. Eleştiren kişilere de saygı duyuyorum. Bu konunun özeti şu; kim ne giyiyorsa giysin, kim kimin konserine gitmek istiyorsa gitsin. Kimseye zorla bir şey izletmiyoruz.”

6 / 7

Muhabirlerin, "Dekolteyi eleştiren kişiler ile aynı projede yer alır mısınız?" sorusuna ise şarkıcı, "Neden almayayım! Politik olmak için söylemiyorum bunu. Onun görüşüne de saygı duyuyorum, ama 'et parçası' falan bunlar çok ayıp, çok tatsız ve çok talihsiz açıklamalar" yanıtını verdi.

7 / 7

Seçkin, Ozan Çolakoğlu bitirirse yeni şarkısı olacağını da söyleyerek, "Görürseniz benden selam söyleyin" dedikten sonra basın mensuplarına teşekkür etti.