Ece Ronay Mehmet Ali Erbil'in kendisine yolladığı mesajları ve ses kaydını ifşa etti

Geçtiğimiz aylarda sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın yeni şarkısının klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil, hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. Genç şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini açıkladı ve yazışma görüntüleriyle ses kaydını sosyal medya hesabından paylaştı. Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil tarafından taciz edildiğini ve psikolojik şiddete uğradığını belirtti.

Ece+Ronay+Mehmet+Ali+Erbil%E2%80%99in+kendisine+yollad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+mesajlar%C4%B1+ve+ses+kayd%C4%B1n%C4%B1+if%C5%9Fa+etti
ABONE OL
1 / 11

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz ay Sarıyer’de bulunan bir AVM’de buluşarak, yeni projelerini basın mensuplarına duyurmuşlardı. Mehmet Ali Erbil, ilk kez bir klipte oynayacağından dolayı çok mutlu olduğunu basın mensuplarına açıklamıştı. Şimdi ise Mehmet Ali Erbil’in ismi yeni bir skandalla gündeme geldi.

2 / 11

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in kendisine yolladığı mesajlardan rahatsız olduğunu belirterek sosyal medya sayfasından yayınladı.

3 / 11

Ece Ronay sosyal medyadaki son paylaşımıyla olay oldu. "Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın" diyen Ronay paylaşımında "Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir.

4 / 11

Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızlıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım" dedi.

5 / 11

Genç fenomen açıklamasıyla birlikte Erbil'in kendisine attığı mesajları da ifşa etti. Erbil'in mesajlarında "Bu akşam yanınızda uyumak istiyorum, Memelerini Tiktok'ta açıp göstermek daha mı saygın" gibi cümleler vardı.

6 / 11

Ece Ronay ifşasıyla birlikte "Bu paylaşım belki kariyerime ve mesleğime zarar verecek, çünkü kendisi yıllardır bu piyasada olan bir insan. Ama ben susmayacağım çünkü kendimi kandırılmış ve değersiz hissediyorum.

7 / 11

Ben düştüm, başkası bu tofana düşmesin diye bu bir uyarı postudur. Ünlü de olsanız fenomen de olsanız tacizden kaçamıyorsunuz. Yazıklar olsun" dedi.

8 / 11

SEDA SAYAN MEHMET ALİ ERBİL’İN TECAVÜZLE SUÇLAMIŞTI!

Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz aylarda Seda Sayan tarafından evindeki kadın çalışanı tecavüz ettiği suçlamalarıyla gündeme gelmişti.

9 / 11

SEDA SAYAN VE MEHMET ALİ ERBİL ARASINDA NELER YAŞANMIŞTI?

Tartışma, Mehmet Ali Erbil'in Tolga Yüce'nin "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" sözünü Instagram'da paylaşmasıyla başlamıştı.

10 / 11

Instagram hesabından yanıt veren Seda Sayan, sunucu ve oyuncu Erbil'in yıllar önce bir kadına 'tecavüz' ettiğini iddia etmişti. Sayan cinsel saldırı suçlamasında bulunduğu paylaşımında, ""Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydin. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor. Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var bence işine bak ruhunu arındır" demişti.

11 / 11

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kendisinin yıllar önce bir kadına 'tecavüz' ettiğini iddia eden Seda Sayan ile sahnede barışarak aralarındaki küslüğe son vermişti.

>