Ebru'dan Demet'e Tiktok göndermesi

Ebru%E2%80%99dan+Demet%E2%80%99e+Tiktok+g%C3%B6ndermesi
ABONE OL

Demet Akalın'ın kızı Hira'nın Tiktok fenomenine 7 bin TL göndermesi sorulan Ebru Şallı, “Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim” diyerek dikkat çekti.

Ünlü popçu Demet Akalın’ın 7 yaşındaki kızı Hira, geçtiğimiz günlerde bir TikTok fenomenine 7 bin TL gönderince güzel şarkıcı bu duruma isyan etmişti. Çok konuşulan olay, bir klinikten çıkarken görüntülenen manken Ebru Şallı’ya da soruldu. Şallı, “Çocuklarıma TikTok, sosyal medya konusunda pek izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil. Oğlumun Instagram’ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’larda danslar falan bana biraz fazla ve aşırı geliyor” dedi
 
Şallı, sözlerine şöyle devam etti: “Anne babalara şunu önerebilirim. Daha çok spora, kitaba yönlendirsinler. Malum okullar tatil evde okul ortamı yaşatabilirler. Çocuklara çocukluğunu yaşatmalıyız. TikTok bence çocukların yeri değil. Yeni nesil bunlardan etkileniyor ama anne babalar bunu göstermezse etkilenmezler.” Ebru Şallı’nın bu sözleri, ‘Demet’e gönderme yapıyor’, ‘Nasihat veriyor’ şeklinde yorumlara neden oldu.
 
Demet ne diyecek?
 
Çocuğunun TikTok ve diğer sosyal medya uygulamalarını kullanmasına izin vermediğini söyleyen ve tüm annelere bu tavsiyede bulunan Ebru Şallı’nın sözlerine Demet Akalın’ın ne şekilde karşılık vereceği merak konusu oldu.
 
>