Ebru Şallı-Uğur Akkuş, Paris'te aşka geldi

Eski manken Ebru Şallı, iş insanı Uğur Akkuş iki yıl süren birlikteliğin ardından Eylül 2019'da Çırağan Sarayı'nda dünyaevine girmişti. Ünlü çift, ikinci evlilik yıl dönümlerini romantizmin başkenti Paris'te kutladı. Ebru Şallı, 'Havada aşk kokusu var' mesajı ile aşk pozlarını yayınladı.

Ebru+%C5%9Eall%C4%B1-U%C4%9Fur+Akku%C5%9F,+Paris%E2%80%99te+a%C5%9Fka+geldi
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 11

Uğur Akkuş, evliliklerinin ikinci yılında sürpriz yaparak, eşi Ebru Şallı'yı yurt dışına götürdü. Akkuş, evden sürpriz yaparak çıkardığı eşiyle birlikte soluğu Paris'te aldı.

2 / 11

Romantizmin başkenti sayılan Fransa Paris'te keyifli bir hafta sonu geçiren ünlü çift, evlilik yıl dönümlerinde Eyfel Kulesi'nde baş başa yemek yedi.

3 / 11

Birkaç günlük sürpriz tatilden sonra hafta başı evlerine dönen ikiliden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından romantik anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

4 / 11

"HAVADA AŞK KOKUSU VAR"

Instagram hesabının hikaye bölümünden art arda paylaşımlar yapan 44 yaşındaki eski manken, kalp emojisiyle birlikte "Havada aşk kokusu var" notunu düştü.

5 / 11

Ebru Şallı, eşinin kendisini alnından öptüğü düğün fotoğrafına ise nazar boncuğu emojileri ekleyip, "Evlilik yıl dönümüzü kutlu olsun" mesajını yazdı.

6 / 11

"EBRU'NUN YÜZÜNE BİLE HİÇ BAKMADIM"

Ebru Şallı, geçtiğimiz mayıs ayında Youtube kanalında eşi Uğur Akkuş'u ağırlamıştı. Samimi açıklamalarda bulunan ikili, nasıl tanıştıklarını ilk kez açıklamıştı. 40 yaşındaki iş insanı şu açıklamaları yapmıştı:

7 / 11

"Suudi Arabistan’ın Riyad çöllerinde büyük bir otel yapmışlardı, iş toplantısındaydım. Otelin spor salonuna indim. Koşu bandında bir kadın gördüm pilates yapıyor ama bir yerden de Türkçe konuşuyor. Türk olduğunu düşündüm, yanına gidip ‘Türk müsünüz?’ diye sordum..."

8 / 11

"Arap olduğunu öğrendim. Bana ekranı gösterip ‘Bu Ebru Şallı çok ünlü Türk sporcu’ dedi. Hemen internette Ebru’yu arattım. Bir sürü iş ile uğraştığını öğrenince ürünlerini bir çatı altında toplamak için teklifte bulundum. 'Arabistan’ın çölünde bir kadın Ebru Şallı’yı tanıyorsa ben de ürünlerini satabilirim' diye düşündüm..."

9 / 11

"Menajeriyle görüştük, Ebru ile de iki ay sonra tanışabildik. Ofise geldi tırnaklar bembeyaz, en sevmediğim oje rengi. Hiç bakmadım bile yüzüne! ‘Bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız?’ diye düşündüm. Tanıştıkça ne kadar çok iş odaklı olduğunu gördüm. Zamanla hoşlanmaya başladım..."

10 / 11

"Sabah-akşam yediğim yemeklerin resmini atıyorum bilgi alıyorum. Sonra ‘sen bana yürüyor musun?’ dedi. Yemeğe çıktık. Zamanla Ebru bana şarkılar atmaya başladı. Tabii ben bu kadar ünlü olduğunu bilmiyorum. Konsere gidince ne kadar ünlü olduğunu öğrendim. Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmedi. Aşk olunca insan bir şey düşünemiyor..."

11 / 11

"Kader diye bir şey var. Allah yazmış, biz sadece oynuyoruz. Ben de çok şanslı bir adamım, adım Uğur. Allah seni bana yazmış. Onun için beraberiz ve mutluyuz..."

>