Duygu Özaslan: Şeyma Subaşı beni engellemiş!

Duygu+%C3%96zaslan:+%C5%9Eeyma+Suba%C5%9F%C4%B1+beni+engellemi%C5%9F%21;
ABONE OL

Yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medyanın diline düşen fenomen Duygu Özaslan, Şeyma Subaşı'nın kendisini Instagram hesabında engellediğini söyledi.

Kaynak: Milliyet

1 / 8

YouTube kanalındaki makyaj videolarıyla tanınan Duygu Özaslan, 'Reynmen' olarak bilinen Yusuf Aktaş'ın kendisini engellediğini söyleyip buna şaşırdığını dile getirdi.

2 / 8

Şeyma Subaşı hakkında da açıklama yapan Özaslan, tanışıklığı olan 30 yaşındaki sosyal medya fenomeninin hamlesine anlam veremediğini itiraf etti.

3 / 8

"Şeyma sevdiğim biri, tanışıklığım var. Bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün Büşra'ylaydık, 'bir bakayım' dedim. Engellemiş beni story'sinden. Böyle bir şey yapıldığını bile yemin ederim bilmiyordum."

4 / 8

Geçtiğimiz yaz Duygu Özaslan'ın bikinili fotoğrafları çok konuşulmuştu. Özaslan'ın sosyal medyada paylaştığı pozları ile üzerinde hiç oynanmamış fotoğrafları arasında belirgin bir fark olduğu dikkatlerden kaçmamıştı.

5 / 8

30 yaşındaki sosyal medya fenomeni, hakkında yapılan 'photoshop' eleştirilerinin ardından, "Benim kilolu halim bile hepinizden güzel" demişti.

6 / 8

Bir Twitter kullanıcısı durumu şu sözlerle eleştirmişti: "Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen 'mükemmel' vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor."

7 / 8

Duygu Özaslan, daha sonra Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı: Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim.

8 / 8

Kısa bir süre sonra formuna kavuşan ünlü YouTuber, "Artık fotoğraflarımla oynamıyorum. Çok ciddi spor yapıp, kilo verdim. Kusura bakmayın ama azmimle de gurur duyuyorum" ifadelerini kullanmıştı.

>