Duygu Özaslan pantolonunun fiyatıyla gündemde

Duygu+%C3%96zaslan+pantolonunun+fiyat%C4%B1yla+g%C3%BCndemde
ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde su şişesi tanıtımıyla olay olan sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan pantolonunun fiyatıyla 'yok artık' dedirtti.

Bir süredir basketbolcu Can Maxim Mutaf ile aşk yaşayan 29 yaşındaki Duygu Özaslan, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.
 
Geçtiğimiz günlerde su şişesi tanıtımıyla olay olan Özaslan, reklam tanıtımlarıyla sık sık dalga konusu oluyor. Sıklıkla Serenay Sarıkaya'ya özenmekle eleştirilen ünlü isim şimdi de giydiği pantolonla dikkat çekti.
 
2100 TL!
Pahalı bir jean markasının pantolonunu giyen Özaslan'ın pantolonunun fiyatı 2100 TL. Çoğu takipçi bu fiyata 'yok artık' dese de çoğu takipçi ise Duygu Özaslan'ın bu pantolona bu parayı vermeyeceğini ve reklam yaptığını düşünüyor.
 
ALAY KONUSU OLMUŞTU
Duygu Özaslan, geçtiğimiz haftalarda bir su markasının reklamını yapmış, sosyal medyanın alay konusu olmuştu. Özaslan, dalga konusu olduğu reklam tanıtımında, "Bittikçe doldurabiliyorsunuz, yudum yudum içebiliyorsunuz" ifadelerini kullanmıştı.
 
KİLO ALDIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ
Duygu Özaslan'ın geçtiğimiz yaz paylaştığı bikinili pozlar ile sosyal medyaya yansıyan fotoğrafları arasındaki fark dikkat çekmişti. Uzun süre magazin gündeminden düşmeyen karelerden sonra sosyal medya fenomeni, kilo aldığını itiraf etmişti.
 
Yoğun eleştiriler sonrasında Duygu Özaslan Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı. Özaslan, "Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim" demişti.

Kaynak: Milliyet

>