Duvar ustası kadın kendisini çekici bulmayanlar için bikinili pozunu paylaştı!

Darcie Richards, inşaat sektöründe duvar ustası olarak çalışan birkaç kadından biri ve tuğla döşediği videoları yayınladığı zaman çok sayıda olumsuz yorum aldı. Erkek egemen inşaat sektöründe çalışan bir kadın, görünüşü hakkında acımasız yorumlara katlanmak zorunda kaldı. Darcie Richards, onu bir duvar ustası olarak çok yavaş çalışmakla suçladılar.

Duvar+ustas%C4%B1+kad%C4%B1n+kendisini+%C3%A7ekici+bulmayanlar+i%C3%A7in+bikinili+pozunu+payla%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL

Norfolk'taki Old Buckenham'dan 26 yaşındaki, görünüşünü yargılayan nefretçiler tarafından hedef alındı ve TikTok'taki ortalama yorumlara yanıt verdi.

Kadınların da inşaatta çalışabileceği mesajını vermeye çalıştı.

Bir videoda olumsuz bir yoruma yanıt verdi, "Eh, bu bugün bir kadının yaptığını gördüğüm en itici şey olmalı."

Tamirci kadın, tuğlaları kaldırırken bir merdivene tırmandığını filme çeker ve şöyle yanıt verir: "Kendini iğdiş edilmiş hissetmen beni çekici yapmaz!" Başka bir kullanıcı ise mutfağa ait olduğunu söyleyerek cinsiyetçi bir açıklama yaparak "Aşk lavaboda bulaşık var" yazdı.

"Kadınların güçlü, dışa dönük ve bağımsız olduğu bugüne hoş geldiniz" diyerek karşılık verdi. Darcie'nin sosyal medya içeriği, 200 binden fazla takipçisinden bazılarına inşaat işine girmeleri için ilham verdi.

Ayrıca, ilk kadın giyim serisini piyasaya sürdükten sonra Scruff'ın iş kıyafetlerinin de elçisi oldu.

"Neyse ki, pozitiflik yüz binlerce kişinin negatiflerinden daha ağır basıyor. Ama internette de bazı olumsuz yorumlar alıyorum. Alırsam, her zaman erkeklerden geliyor. "Sadece bir kız görüyorlar ve bunun acıklı olduğunu düşünüyorlar ya da dikkat çekmek istediğim; yeterince güçlü veya çok yavaş olduğumu düşünmüyorlar. Hatta bir adam çekici olmadığını söyledi.

"Ama buna cevap veren bir video yaptım ve destek veren kızlardan 16 bin yorum aldım."

TikTok yıldızı artık Ley Brickwork için çalışıyor ve ertelenmeyeceğini söylüyor.

"Kendimle gerçekten gurur duyuyorum. Hiç kimseye yardım edebilecek konumda olacağımı düşünmemiştim" diye ekledi.