Doğulu, her ay ABD'ye vergi ödüyor!

2014 yılında oyuncu Beren Saat ile Los Angeles'ta dünyaevine giren ve ABD'de evi bulunan şarkıcı Kenan Doğulu'nun, koronavirüs pandemisi nedeniyle zorlansa da Amerikan vatandaşlığını kaybetmemek için her ay vergi ödediği iddia edildi.

Do%C4%9Fulu,+her+ay+ABD%E2%80%99ye+vergi+%C3%B6d%C3%BCyor%21;
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 9

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "ABD Yüklü Bir Vergi Çıkarmış" başlıklı yazısı şöyle: "Kenan Doğulu'nun yıllar önce büyük çabalar sonucu elde ettiği ABD vatandaşlığının başına bela olduğu konuşuluyor!

2 / 9

Kulağıma gelen dedikodulara göre; ABD Vergi Dairesi (IRS), Kenan Doğulu'ya yüklü bir vergi borcu çıkarmış. Meğer ABD, vatandaşlık verdiği kişilerin, kendi ülkelerindeki kazançlarından da vergi alma hakkına sahipmiş.

3 / 9

Artık birileri şikayet mi etti, yoksa akılları başlarına yeni mi geldi bilmiyorum ama IRS, Doğulu'nun peşine düşmüş ve vergi istemiş.

4 / 9

IRS, o kadar yüksek bir vergi borcu çıkarmış ki, Doğulu vergi dairesiyle anlaşıp taksit yaptırmış. Doğulu, pandeminin de etkisiyle zorlansa da vatandaşlığını kaybetmemek ve en önemlisi de ABD'ye giriş yasağı konmasın diye her ay ABD'ye vergi ödüyormuş.

5 / 9

Kenan Doğulu, ABD vatandaşlığının avantajları olduğu kadar böyle dezavantajlarının da olduğunu acı da olsa öğrenmiş oldu!"

6 / 9

ABD'de evi olan ve eşi Beren Saat ile Los Angeles'ta evlenen Kenan Doğulu'nun, ABD hükümetinin çıkardığı yüksek vergiye isyan ettiği ancak ödemekten başka bir yol bulamadığı konuşuluyor."

7 / 9

MUTLULUK POZLARI

Evliliklerindeki krizi atlatıp kötü günleri geride bıraktıktan sonra ikinci baharlarını yaşayan Kenan Doğulu-Beren Saat çift, geçtiğimiz günlerde tatil sezonunu açmıştı.

8 / 9

Lila bikinisi ile objektif karşısına geçen 37 yaşındaki oyuncu, yakın arkadaşlarının doğum günü partisinden fotoğrafları beş milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmıştı.

9 / 9

Şu sıralar verdikleri mutluluk pozlarıyla sıkça magazin gündeminde yer alan Kenan Doğulu ile Beren Saat'in keyifli halleri dikkatlerden kaçmamıştı.

>