Dinçerler'den Hadise'ye yorum

Popçu Hadise, Instagram hesabından yeğeni Melik Hamza ile mutluluk pozları verdi. Sevgilisinin fotoğrafına kayıtsız kalmayan Mehmet Dinçerler, yaptığı yorumla adından söz ettirdi.

Din%C3%A7erler%E2%80%99den+Hadise%E2%80%99ye+yorum
ABONE OL

Kaynak: Milliyet

1 / 8

Şarkıcılık kariyeri kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Hadise Açıkgöz (36) ile iş insanı Mehmet Dinçlerler'in (33) birlikteliği doludizgin devam ediyor.

2 / 8

Oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sonra mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulan Hadise, son olarak sevgilisinin sosyal medya yorumuyla dikkatleri üzerine çekti.

3 / 8

"SEN BU AİLEYE BİR ARMAĞANSIN"

Yeğeniyle poz veren popçu, "Bugün senin bu aileye getirdiğin neşeyi kutluyoruz! Küçücük bir çocuğun insanın kalbinde yarattığı harikalar anlatılmaz. Melik Hamza. sen bu aileye bir armağansın ve seni çok seviyoruz. Üç halan her zaman yanında olacak ama unutma en havalısı benim! Doğum günün kutlu olsun" ifadelerini kullandı.

4 / 8

Hadise'nin Melik Hamza gönderisi takipçilerinden 150 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı. Söz konusu kareye yorum yazanalrdan biri de sevgilisi oldu.

5 / 8

Mehmet Dinçerler, Hadise'nin paylaşımına, "Nasıl da yakışır kucağına! Maşallah size" yorumunu yaptı. Ünlü şarkıcı da "Sevdiğim" cevabını yazdı.

6 / 8

Takipçilerinden ise Hadise'ye; "İnşallah senin de dünya tatlısı bir yavrun olur", "Bebek sana çok yakıs¸mıs¸", "Fotoğrafın güzelliği, "Allah sana da nasip etsin", "Çok tatlısınız" şeklinde yorumlar geldi.

7 / 8

"HADİSE'YE DOKUNMA"

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde "Hadise’nin Instagram'daki takipçi sayısının 10 milyonu aştığı zaman, 'Ay yazık ona. Ben araştırttım, milyoncuk bile değil. Kocası da yok milyoncukları da' demiştiniz" hatırlatması yapan muhabire yanıt vermişti.

8 / 8

Bebek'te objektiflere takılan ve neşeli haliyle dikkat çeken şarkıcı, "Hadise mutlu, Hadise’ye dokunma, günah kız şimdi mutlu. Kimsenin hakkında konuşmayalım" ifadelerini kullanmıştı.

>